• 29 Листопада, 2021

Народні депутати продовжують блокувати трибуну Верховної Ради

За словами народного депутата України, голови ТОО ВО \”Батьківщина\” Василя Деревляного, який зараз перебуває в залі парламенту, члени фракції «БЮТ-Батьківщина» блокуватимуть трибуну доти, доки до Юлії Тимошенко у Качанівську колонію не допустять народних депутатів та медиків.

\"\"

\”Під час Погоджувальної ради представники провладних фракцій відмовились підтримати нашу вимогу щодо створення робочої групи для з\’ясування обставин та стану здоров\’я Юлії Тимошенко\”, – розповів народний депутат.

\"\"

За його словами, вже стало відомо, що серед трьох осіб, що причетні до побиття лідера \”Батьківщини\”, були: перший заступник начальника Качанівської колонії, а також начальник охорони колонії, третя особа поки що невідома. 

\”Попри наші заяви, прокурор Харківської області відмовив у відкритті кримінальної справи щодо побиття Юлії Тимошенко. Всі наші вимоги блокуються за вказівками президентської адміністрації. Але ми не опускаємо рук, продовжуємо блокувати трибуну парламенту та робимо все, щоб захистити нашого лідера\”, – резюмував політик. 

 

 

Попередня

Влада розповсюдила фальшиве відео про Юлію Тимошенко, – прес-служба «Батьківщини»

Наступна

США і ЄС вимагають пояснень від української влади через побиття Тимошенко