• 17 Квітня, 2021

Президент ПАРЄ вимагає негайно пустити до Юлії Тимошенко дипломатів

Президент ПАРЄ Жан Клод Міньон висловив глибоке занепокоєння погіршенням стану здоров‘я Юлії Тимошенко та її рішенням оголосити голодування у відповідь на насилля та знущання, які вона зазнає.
Про це йдеться у його заяві, розміщеній на сайті ПАРЄ.

«Отримавши інформацію щодо погіршення стану здоров‘я Тимошенко, я зустрівся у Страсбурзі з Послом України в Раді Європи і з членами української делегації в нашій Асамблеї», – повідомив Жан Клод Міньон.
 
«Виявилося, що стан здоров‘я Тимошенко значно погіршився за останні декілька годин і її рішення про оголошення голодування тільки погіршить ситуацію», – зазначив він.
 
Президент ПАРЄ звернувся до української влади з проханням «негайно надати дозвіл представникам міжнародної дипломатичної спільноти відвідати Юлію Тимошенко».
 
«Окрім того, зараз вкрай необхідним є її обстеження незалежними лікарями та забезпечення надання лікування, на яке вона потребує», – наголосив Жан Клод Міньон.
 
«Нарешті, я б хотів ще раз повторити заклик нашої Асамблеї, який вона зробила у січні, щодо зняття звинувачень проти колишніх українських урядовців, включаючи колишнього Прем‘єр-міністра Тимошенко», – резюмував він.

Попередня

США і ЄС вимагають пояснень від української влади через побиття Тимошенко

Наступна

Донька Юлії Тимошенко і депутати вже зайшли до колонії