• 28 Липня, 2021

У Юлії Тимошенко великі синці на тілі, – Уповноважений з прав людини. Документ

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова заявляє, що жорстоке поводження з Юлією Тимошенко може бути розцінене як катування відповідно до Європейської конвенції з прав людини та Конвенції ООН проти катувань.
Про це вона заявила сьогодні на брифінгу.

Ніна Карпачова повідомила, що вчора за її дорученням представник Уповноваженого з прав людини здійснив візит без попередження до Качанівської колонії, де зустрівся з Юлією Тимошенко.
 
За її словами, під час зустрічі, яка відбувалася у присутності керівника колонії, Юлія Тимошенко дала згоду на огляд місць тілесних ушкоджень.
 
«Під час зовнішнього огляду було встановлено наявність синців на передпліччі, ділянці ліктевого суглобу правої руки, а також значного розміру синця у правій пахвинній ділянці живота», – сказала Карпачова.
 
Крім того, Уповноважений з прав людини зазначила, що на кінець робочого дня 24 квітня прокуратура не відреагувала належним чином на заяву Юлії Тимошенко про жорстоке поводження з нею.
 
У зв’язку з цим Ніна Карпачова вимагає від Генерального прокурора Віктора Пшонки порушити кримінальну справу, відсторонити від виконання посадових обов’язків всіх причетних до факту брутального поводження з екс-прем’єром під час її конвоювання з колонії.
 
«Я також вимагаю від керівника Державної пенітенціарної служби терміново забезпечити належну медичну допомогу відповідно до рішення Європейського суду та висновків українських та незалежних німецьких лікарів», – наголосила Ніна Карпачова.
\"\"
\"\"

Попередня

Тернопільська «Батьківщина» виступила на захист тернополян від незаконної забудови

Наступна

Опозиція на Кременеччині вчить владу рахуватися з їх позицією