• 29 Червня, 2022

Депутати від опозиційних фракцій продовжують блокувати роботу Верховної Ради. Оновлено

Станом на 8:50 близько 30 депутатів від \”БЮТ-Батьківщини\” і НУ-НС перебували у президії та біля трибуни парламенту, повідомляє УНІАН.

\"\"

Вхідні двері до президії підперті стільцями, а на стіні президії висить плакат з написом: \”Янукович, не вбивай Юлю!\”.

\"\"

Блокування триває третій день поспіль. Опозиціонери, як і попередньої доби, ночували у Верховній Раді.

Зранку на прохання керівництва Партії регіонів журналістів перестали пускати до ложі преси у парламенті. Згодом, після того, як журналісти зчинили скандал, їх почали пускати, але виставили додатковий \”кордон\” з охорони

Опозиція продовжуватиме блокування парламенту до повного виконання вимог щодо припинення  знущання над Тимошенко у Качанівській колонії.  Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін.  

Він також зазначив, що незважаючи на четвертий день блокування, жодна вимога опозиції досі не виконана.  

Він також нагадав, що опозиція всі свої вимоги спрямувала до президента Януковича.  

«Ми підписали звернення до президента для того, щоб він надав вказівки виконавцям, зокрема генеральному прокурору Віктору Пшонці щодо порушення кримінальної справи про притягнення до відповідальності осіб, які фізично знущались над Тимошенко», – повідомив Кожем’якін.  

При цьому він  повідомив, що сьогодні омбудсмен Ніна Карпачова зустрінеться з послами іноземних держав, під час якої надасть письмові докази нанесення побоїв Юлії Тимошенко.

Зокрема знімки гематом, які вона отримала у Качанівській колонії.  

Також лідер фракції нагадав, що опозиція вимагає відсторонити від виконання службових обов’язків керівника пенітенціарної служби, а також негайно розпочати лікування Юлії Тимошенко за рекомендаціями іноземних лікарів.

Інтернетогляд

 

Попередня

Генсек Ради Європи: У справі Тимошенко на сьогодні дії важливіші за слова

Наступна

Біля адміністрації президента тисячі людей вимагають припинити катування Юлії Тимошенко