• 13 Квітня, 2021

Режим Януковича продовжує реалізацію плану щодо фізичного знищення Юлії Тимошенко

Незаконно засуджена Юлія Тимошенко голодує вже десятий день. Як стало відомо з поінформованих джерел, стан здоров’я екс-прем’єр-міністра значно погіршився.

\”Нагадуємо, що сам факт судового рішення про перенос чергового замовного судового процесу над Юлією Тимошенко на три тижні означає, що режим під тиском очевидних фактів мусив визнати, що Юлія Тимошенко тяжко хвора, більше півроку не отримувала медичної допомоги та потребує негайного лікування. Між тим, режим Банкової вперто продовжує не виконувати рекомендації німецьких лікарів та ігнорує виконання рішення Європейського суду з прав людини щодо лікування Юлії Тимошенко\”, – йдеться в заяві прес-служби партії \”Батьківщина\”.

 Однопартійці Юлії Тимошенко вимагають від режиму Банкової виконати припис Європейського суду з прав людини, ухвалений ще півтора місяці тому, згідно з яким Юлія Тимошенко мала негайно отримати кваліфіковану багатопрофільну медичну допомогу від незалежних лікарів у спеціалізованному стаціонарі поза межами колонії.

 \”Дякуємо лідерам міжнародних та правозахисних організацій за жорстку оцінку діям режиму, який піддає тортурам лідера опозиції, не виконує ані рішення Європейського суду, ані свої власні обіцянки щодо лікування Юлії Тимошенко\”, – йдеться у заяві.

 Нагадаємо, що голова німецької клініки Charité Карл Макс Айнхойпль ще три дні тому на прес-конференції наголосив, що голодування, оголошене Юлією Тимошенко на знак протесту проти жорстокого поводження, загрожує її здоров’ю. \”Зволікання із лікуванням Юлії Тимошенко означатиме, що режим Януковича продовжує реалізацію свого плану щодо фізичного знищення Юлії Тимошенко\”, – йдеться у заяві.

www.byut.com.ua

 

Попередня

Сергій Власенко: Команду побити Юлію Тимошенко давав Пшонка за дорученням Януковича

Наступна

Світовий конґрес українців закликає Юлію Тимошенко припинити голодування