• 30 Липня, 2021

Влада не допускає захисників до Юлії Тимошенко

Захисники лідера опозиції Юлії Тимошенко Сергій Власенко та Євгенія Тимошенко не змогли потрапити до екс-прем’єра, яка знаходиться в харківській лікарні.
Про це захисники повідомили журналістам під час брифінгу сьогодні.

За словами Сергія Власенка, він близько 10-ї ранку приїхав до керівника Качанівської колонії Івана Первушкіна аби з’ясувати, в якому режимі захисники можуть відвідувати лідера опозиції.
 
Власенко зазначив, що начальник колонії пообіцяв бути у лікарні близько 12-ої години дня, «але досі в лікарні його немає і зв’язатися по мобільному неможливо, оскільки телефон вимкнений».
 
Як розповів Сергій Власенко, коли вони з Євгенією Тимошенко піднялися на 9-й поверх, де знаходиться Юлія Тимошенко, чоловік у цивільному заборонив їм заходити, при цьому не представився, але зазначив, що він є працівником колонії.
 
За словами захисника, під час короткої розмови з німецьким лікарем Хармсом, той повідомив, що на сьогодні немає об’єктивних причин, чому б не зустрітися з Юлією Тимошенко.
 
«Навпаки, лікар вважає, що їй було б корисно якомого більше спілкуватися з родиною та захисниками», – зазначив Власенко.
 
Сергій Власенко також наголосив, що минулого разу, коли його не пускали до Юлії Тимошенко з надуманих причин, «потім з’ясувалося, що вона була побита під час перевезення до лікарні».
 
Захисники повідомили, що зараз знову робитимуть спроби потрапити до лідера опозиції.
Окрім того, тюремники відмовилися передати Юлії Тимошенко продукти, необхідні для виходу з голодування.
Родина Юлії Тимошенко, за рекомендаціями німецького лікаря Хармса, зібрала необхідні продукти харчування, які потрібні для виведення екс-прем’єра з тривалого голодування, проте, тюремники відмовляють їх передавати.
 
Про це повідомила донька Юлії Тимошенко Євгенія.
 
Євгенія Тимошенко припускає, що її мати продовжує голодування, «адже тих продуктів, які були рекомендовані лікарем Хармсом, в раціоні колонії немає».
 
Донька лідера опозиції нагадала, що лікар звертав увагу, що розпочинати медикаментозне лікування Юлії Тимошенко можливо лише буде після виходу її з голодування, на що потрібно не менше 10 днів.
 
Євгенія Тимошенко також нагадала, що лікар Хармс зазначав, що стан Юлії Тимошенко дуже важкий і лікування необхідно розпочинати негайно, інакше можуть бути тяжкі наслідки, навіть інвалідизація.

Попередня

У Козовій представники \”Батьківщини\” вшанували подвиг та жертовність українських визволителів

Наступна

У палаті Юлії Тимошенко встановлені камери відеоспостереження, – захисник