• 5 Грудня, 2021

Об’єднана опозиція вшанувала пам’ять жертв політичних репресій

Напередодні Дня скорботи, Об’єднана опозиція вшанувала пам’ять жертв політичних репресій у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» під Києвом.

У церемонії взяли участь Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк, народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина», члени «Фронту Змін», керівники політичних сил Об’єднаної опозиції, а також колишні політичні в’язні.
 
«Ви знаєте, що тоді нищили не тільки політиків, хто міг дати не тільки політичний або якийсь військовий опір, нищили простих громадян за фальшивими доносами, за подачею матеріалів до фальшивих судів», – сказав Олександр Турчинов  під час брифінгу для преси. 
 
«Репресії завжди починаються з фальшивих справ і фальшивих судів. І для нас сьогодні дуже важливо, щоб не відбулось реінкарнації режиму, який працював, як гільйотина, в 1937 році, в сучасних умовах України», – додав він. 
 
«Саме проти цього ми виступаємо, саме з реінкарнацією страшних часів і страшного режиму ми боремось», – підсумував Турчинов.

Попередня

Друг Хоптяна нецензурно вилаяв держінспектора

Наступна

В Україні немає умов для лікування Юлії Тимошенко, – голова клініки «Шаріте»