• 29 Червня, 2022

«Регіонали» жорстоко побили депутата від опозиції (ФОТО)

Внаслідок сутички у Верховній Раді під час розгляду законопроекту про двомовність постраждав народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Микола Петрук.

Опозиціонер отримав удар в голову металевим предметом.
 
На місце події викликали «швидку», яка забрала Петрука до лікарні.
 
Перед цим опозиційні фракції заблокували парламентську трибуну, протестуючи проти спроби Партії регіонів ухвалити законопроект, який фактично запроваджує в Україні двомовність.
\"\"
Петрук Микола Миколайович, генерал-полковник, народний депутат 5-го та 6-го скликань. У нинішній  Верховній Раді – член Комітету з питань нац. безпеки і оборони.

До обрання у 2006 році народним депутатом командував Сухопутними військами Збройних Сил України.

У 2004 році Микола Петрук як командир Сухопутних військ став на захист Майдану, коли владою було віддано злочинний наказ силовим структурам застосувати зброю проти людей в центрі столиці  і придушити Помаранчеву революцію за будь-яку ціну.  Тоді Микола Петрук врятував країну від кровопролиття.

Командир миротворчих місій українських військових у рамках ООН. Зокрема, під його керівництвом окрема механізована бригада успішно виконала миротворчe місію в Іраку. Військові досі вдячні Миколі Миколаєвичу за те, що під час виконання цього завдання не було втрачено життя жодного українського солдата.

 
Нагороджений численними орденами, зокрема, орденом Богдана Хмельницького III ст., багатьма медалями і відзнаками Міністерства оборони України та іноземних держав.

Попередня

Подяка Тернопільській обласній організації ВО \”Батьківщина\”

Наступна

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» висловлює щирі співчуття Юлії Тимошенко, а також родичам та близьким з приводу смерті Геннадія Тимошенка