• 20 Січня, 2022

22 та 23 травня представники «Батьківщини» в Бучачі відзначали національні свята

У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як Свято Героїв.
У ті важкі роки воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН.

За словами голови Бучацької районної ради, представника партії ВО «Батьківщина» Олега Михайліва, Свято Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя волі Батьківщини, тих, хто боровся і захищав Україну.

\"\"

– Можна багато говорити про те, чому хтось може віддати своє життя заради ближнього, заради ідеї, задля майбутнього своєї Батьківщини, а для когось це здається безглуздим. Та досвід нашої Батьківщини доводить, що саме завдяки хоробрості, мужності сильних змінювався хід історії. Саме ті, хто здатні на вчинки і відповідальність за них творять долю цілого народу, великої країни, – зазначив у своєму виступі Олег Михайлів. – День Героїв – свято, яке потрібне не тим, хто поклав своє життя на вівтар незалежності нашої країни, воно потрібне нам – нині живущим, як приклад безумовної відданості своїй землі, своїй Батьківщині.Симон Петюра, Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич, Ярослав Стецько, Вячеслав Чорновіл, Левко Лук’яненко – ось далеко не повний список особистостей, чиї імена змінили історію поколінь, чиї життя- це перш за все життя країни.

Олег Михайлів закликав шанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу з вами незалежність, хто заповідав нам жити, любити, берегти і шанувати кожною клітинкою свого серця таку вистаждану, таку зболену Україну.

\"\"

Варто зазначити, що напередодні, 22 травня в Бучацькому районі відбулись заходи по відзначенні річниці перепоховання Т.Г. Шевченка в яких також взяли участь представники партії ВО «Батьківщина»: голова Бучацької районної ради Олег Михайлів та міський голова міста Бучач Йосиф Мосціпан.

Олена Сурм’як

Попередня

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» висловлює щирі співчуття Юлії Тимошенко, а також родичам та близьким з приводу смерті Геннадія Тимошенка

Наступна

Після звернення Василя Деревляного у Білій відремонтують дорогу