• 28 Липня, 2021

«Є безліч проблем в Україні, які показали, що потрібно змінювати склад парламенту та формат влади», – Микола Томенко

За час візиту на Тернопільщину, 30 червня заступник Голови Верховної Ради України, один з керівників партії «Батьківщина» Микола Томенко разом з народним депутатом, головою ТОО ВО «Батьківщина» Василем Деревляним побували у місті Теребовля Теребовлянського району.

\"\"

Понад 200 місцевих жителів прийшли на зустріч з віце-спікером та відомим політиком.

\"\"

Свій виступ Микола Томенко розпочав з наболілого, а зокрема питання другої державної мови – російської, яку активно «пропихає» в парламенті провладна коаліція.

«Вам добре відома наша позиція і до цього часу нам вдавалося переконувати парламентську більшість в тому, що має дотримуватися законність та положення Конституції щодо єдиної державної мови – української. Але те, що робить сьогоднішня влада, у тому числі в мовному питанні, це ті кроки та політика, яка нищить все національне у державі тай саму державу», – зазначив М. Томенко.

Він пообіцяв, що у Верховній Раді фракція «БЮТ-Батьківщина» продовжуватиме блокування трибуни, щоб не допустити прийняття другої державної мови і закликав громадян долучити до цього протистояння, приїхати на акцію протесту, яка відбудеться під стінами парламенту, 5 червня.

\"\"

Не менш важливим проблемами, зумовленими бездіяльністю та байдужістю чинної влади, за словами політика, є соціально-економічні, а особливо: недофінансування місцевих бюджетів.

«Невдовзі у парламенті ми будемо вимагати звіту Уряду, особливо, щоб заслухати питання про субвенції на підтримку місцевого самоврядування, які ми пропонували та, які були проголосовані. Під час звіту ми обов’язково поцікавимося про долю тих обіцяних реформ, особливо в галузі охорони здоров’я та освіти, які б мали покращити функціонування даних галузей, а не провокували закриття шкіл, ФАПів, амбулаторій у селах та інших дрібних населених пунктах», – наголосив представник Об\’єднаної опозиції.

За його словами є безліч проблем в Україні, які показали, що потрібно змінювати склад парламенту та формат влади. І зробити це можливо, якщо Об’єднана опозиція матиме підтримку громадськості.

«Сьогодні основні опозиційні партії об’єдналися і це дійсно великий та важливий крок до перемоги. Сьогодні основне для нас – висунути достойних та гідних кандидатів на можоритарні округи і, ми, фактично, завершили процес підбору та погодження кандидатів… По мажоритарних округах мають йти ті кандидати, які є місцевими, які розуміють і хочуть вирішувати проблеми свого краю, проблеми сіл, селищ, міст та районів своєї області, бо це є і їхніми проблемами також», – наголосив політик.

\"\"

Наприкінці свого виступу Микола Томенко виголосив єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції у 166 виборчому окрузі (до якого входять Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони, центр – місто Теребовля) – Михайла Апостола.

Довідка:

\"\"Михайло Апостол

1 січня 1961 року народження, українець, громадянин України. Освіта вища, спеціальність – економіст сільського господарства. З 2005 р. член партії “ВО”Батьківщина”. Депутат Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, заступник голови бюджетної комісії. Керівник фермерського господарства «Апостол». Член бюро Тернопільської обласної організації партії “ВО ”Батьківщина”.

Під стінами районної ради, де саме проходила зустріч з громадянами, Миколу Томенка вже чекали бойові товариші – ветарани-афганці. Після зустрічі, вони разом попрямували до пам’ятника афганцям у Теребовлі, де поклали квіти та сфотографувалися на пам\’ять.

\"\"

\"\"

Не оминув увагою Микола Томенко і пам’ятник свого земляка – Тараса Шевченка. Віце-спікер разом з народним депутатом Василем Деревляним та головою Теребовлянської РО ВО «Батьківщини» Олегом Траповим висловили повагу та пам\’ять, вклонившись та піднісши букет квітів до ніг Великого Кобзаря.

\"\"

Попередня

Микола Томенко: «Ми робимо акценти і пріоритет не на вічних політиків, бо вічих немає, а на місцевих, активних, які повинні представляти свій край»

Наступна

Микола Томенко: «Першим завданням новостовореного парламенту буде звільнення Юлії Тимошенко та інших політв’язнів»