• 14 Квітня, 2021

Микола Томенко: «Першим завданням новостовореного парламенту буде звільнення Юлії Тимошенко та інших політв’язнів»

Під час перебування у місті Зборові Зборівського району представник Об’єднаної опозиції, віце-спікер парламенту Микола Томенко вчора, 30 травня заявив, що на сьогодні Україна знаходиться в найгіршому становищі, тому державу потрібно рятувати.

\"\"

На прес-конференції, під час виступу у Теребовлі, так і у Зборові віце-спікер наголосив на небезпеці введення в Україні другої державної мови – російської, внаслідок антиконституційного рішення правлячої більшості у парламенті.

\"\"

Микола Томенко запевнив зборівчан, що фракція «БЮТ-Батьківщина» робила та робитиме все, щоб не допустити прийняття подібних законів, але для цього необхідна підтримка українського народу.

«Вони (авт.. влада) загратовують, нищать, грабують… Київські та Донецькі олігархи займаються повним самоуправством. Для прикладу, в Тернопільщини вони забрали найбільш прибуткову спиртову галузь. Галузь, яка серйозно підтримувала бюджет області. Замість обіцяних реформ – закриваються школи, ФАПи у селах, селищах, містечках. Витрачаються небачені кошти з бюджету на будівництво найкращих в світі стадіонів до Євро-2012, але невже ми така багата держава, у нас вже все є, лише стадіонів невистачало? За ці стадіони ще наші діти змушені будуть розраховуватися», – зазначив М. Томенко.

Він продовжив, що увесь світ зараз говорить про продовольчу кризу, яку зумовлюють кліматичні зміни. На думку політика, ця ситуація могла б стати виграшною для України як продовольчої держави. В той же час жодних змін для покращення функціонування галузей сільського господарства влада не робить.

«Щиро зізнаюся, що мені та, я знаю, що і багатьом депутатам сьогодні соромно ходити до Верховної Ради. Так, це наша робота, ми намагаємося вносити свої поправки, свої законопроекти, блокуємо трибуну, але провладна більшість кнопкодавів ігнорує наші вимоги, ігнорує потреби та права українців, Закони та Конституцію. Тому, звісно такий формат Ради потрібно змінювати», – наголосив віце-спікер парламенту.

Микола Томенко зазначив, що перебуває на Тернопільщині також як представник Об’єднаної опозиції, яка всупереч небажання влади, таки є сформованою та дієвою.

\"\"

«Як ви знаєте шість партій увійшли до Об’єднаної опозиції. З «Свободою» ми продовжуємо переговорний процес щодо спільного висування мажоритарних кандидатів. Сьогодні ми з Арсенієм Яценюком в Тернополі представили керівництво обласного штабу. Зокрема, тут присутній поруч зі мною Василь Деревляний обраний керівником виборчого штабу Об’єднаної опозиції Тернопільщини», – представив свого однопартійця Микола Томенко.

Він звернувся до присутніх з проханням ознайомитися з Програмою Об’єднаної опозиції, яку можна знайти на Всеукраїнському сайті «Батьківщини», регіональному сайті чи у газеті «Наша Батьківщина», а також внести свої зміни та пропозиції до документу.

За словами політика, партія «Батьківщина», готуючись до цих виборів, підібрала гідних кандидатів до Верховної Ради, за яких не буде соромно ні партійному керівництву ні виборцям.

«Передусім ми висуватимемо на мажоритарні округи місцевих кандидатів, які представлятиму кожен свій край у парламенті. Зокрема на вашому окрузі вже узгоджено кандидата від Об’єднаної опозиції Володимира Бойка, який давно працює тут у нашій команді», – наголосив політик.

Довідка

\"\"Володимир Бойко

16 лютого 1985 року народження, українець, громадянин України. Освіта вища, спеціальність – правознавство. Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 2003 року. Депутат Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, голова постійної депутатської комісії Тернопільської обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи обласної ради, член президії Тернопільської обласної ради. 2006-2008 р.р. – помічник-консультант народного депутата України Деревляного В.Т. Голова Тернопільської обласної громадської організації “Мальовниче Тернопілля”. Перший заступник голови Тернопільської обласної організації партії “ВО ”Батьківщина”

«В нас є можливість сформувати новий парламент, першим завданням якого є звільнення з-за грат Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. При всій повазі до Європейських судів, скажу чесно, що допоки не буде прийнято закон по декриміналізації, питання їх звільнення залишатиметься, нажаль, риторичним. Це стосується і багатьох інших важливих проблемних питань, які можна буде вирішити у новому парламенті, щоб припинити гноблення держави, гноблення українського народу», – резюмував Микола Томенко.

Наприкінці зустрічі у Зборові, Василь Деревляний нагадав присутнім про те наскільки важливим є 2012 рік для України, а собливо Тернопільщини, адже цього року виповнилося 120 років від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Нагадаємо, що з нагоди такої події фракція «БЮТ-Батьківщина» посприяла виходу унікального двотомника про Патріарха. Саме ці книги народний депутат Василь Деревляний привіз до Зборова, а віце-спікер Микола Томенко вручив їх місцевим священникам.

Попередня

«Є безліч проблем в Україні, які показали, що потрібно змінювати склад парламенту та формат влади», – Микола Томенко

Наступна

Арсеній Яценюк та Микола Томенко зустрілися з однопартійцями в Тернополі