• 22 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко вимагає не затягувати розгляд касації та зробити це за її відсутності, – захисник

Лідер опозиції Юлія Тимошенко вимагає не затягувати розгляд касації по так званій «газовій справі» та невідкладно, за її відсутності, розглянути касаційну скаргу захисника Олександра Плахотнюка.
Про це сьогодні журналістам заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

За його словами, копії заяви будуть спрямовані в ГПУ, Вищий спеціалізований суд та НАК «Нафтогаз України».
 
В своїй заяві, оприлюдненій захисником, Тимошенко наголосила, що «відповідно до діючого законодавства, зокрема, норм Кримінально-процесуального кодексу, вимагаю  припините штучне затягування розгляду справи, маніпулюючи моїми правами, та вчергове вимагаю від суду провести розгляд касаційної скарги за моєї відсутності».
 
«Ми не дамо штучно затягнути розгляд цієї справи. Ми розуміємо, що на сьогоднішній день судді Вищого спеціалізованого суду отримали команду продовжити затягування справи. Це незаконно та робиться з єдиною метою –  завадити розгляду справи Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини, Ми розуміємо, яким буде рішення суду, однак, для нас важливішим є розгляд нашої скарги в Європейському суді», – зазначив Власенко.
 
«Режим, до винесення судового рішення по касації, робить цинічні заяви про те, що Юлія Тимошенко не зможе брати участі в парламентських виборах. Такі заяви робляться і представниками влади Януковича, і членами ЦВК, підконтрольними Банковій. Це означає, що влада вже написала рішення Вищого спеціалізованого суду і залишилися «технічні дрібнички» – оприлюднення. З оприлюдненням вони не поспішають, аби затягнути час для винесення Європейським судом справедливого рішення», – наголосив Сергій Власенко.

Попередня

У парламенті озвучено депутатський запит Василя Деревляного щодо незаконних дій голови Тернопільської ОДА

Наступна

Узгоджені кандидати від Об’єднаної опозиції перемогли на Підволочищині