• 8 Грудня, 2021

Завдяки «Батьківщині» в школах Чортківщини не висітиме портрет двічі судимого «політика та державного діяча» сучасності

Сьогодні, 21 червня депутатська фракція «Батьківщина» у Чортківській районній раді ініціювала на розгляд сесії рішення про заборону використання у освітніх закладах району портретів політичних та державних діячів сучасності.

Дане рішення було прийняте завдяки позитивному голосуванню 46 з 59 депутатів присутніх на сесійному засіданні. «За» голосували практично всі присутні депутати демократичного спрямування, окрім частини від фракції «Наша Україна».

Нагадаємо, що 22 березня Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» оприлюднила заяву щодо поширення портретів Януковича в навчальних закладах області.

«Нажаль, керівники навчальних закладів, здебільшого, опустивши голову вивішують Януковича на самих видних місцях. Однак, в області знайшлись й такі, які відмовились ганьбити навчальні заклади присутністю в них портрета людини із двома судимостями. «Батьківщина» вважає, що діти не можуть залучатись до політичних процесів», – йшлося у заяві «Батьківщини» Тернопільщини.

У зв’язку з цим, керівництвом партійної організації було дано вказівку, щоб депутатські фракції у всіх районних радах області ініціювали прийняття на сесіях рішень щодо заборони вивішування в навчальних закладів портретів політичних та державних діячів сучасності.

Попередня

В результаті депутатського звернення Василя Деревляного, Тернопільська ОДА взялася до вирішення проблеми з забруднення р.Серет

Наступна

Вираз «закатаю в асфальт» стає буденним в Тернополі