• 4 Серпня, 2021

Опозиція «з боєм» зареєструвала проект постанови про скасування мовного закону

У Верховній Раді сьогодні зареєстровано ще один проект постанови, яким пропонується скасувати рішення Ради про прийняття проекту Закону «Про засади державної мовної політики».

Так, народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» Юрій Одарченко та Степан Курпіль зареєстрували постанову за номером 9073-П4, якою пропонується скасувати рішення парламенту щодо прийняття мовного закону.
 
Як зазначають депутати, реєстрація постанови виявилася досить складною через розпорядження керівництва ВР повертати всі «мовні» проекти народним депутатам без реєстрації.
 
«Тільки ввечері ми «з боєм» зареєстрували постанову, яка блокує підписання мовного закону», – повідомив Юрій Одарченко.
 
Депутати наголошують, що тепер Голова ВР Володимир Литвин має всі законні підстави не підписувати Закон «Про засади державної мовної політики» відповідно до статті 48 Регламенту Верховної Ради України. За цією нормою у разі, якщо народний депутат України вніс пропозицію про скасування рішення, Голова ВР не має права підписувати закон до моменту повторного його розгляду.

Попередня

Зборівська «Батьківщина» розгорнула намет в райцентрі

Наступна

Юлія Тимошенко: Я з вами. Боріться. А всі, хто має можливість, збирайтеся біля Українського дому — на лінії фронту за Україну!