• 19 Вересня, 2021

Виїзна приймальня Василя Деревляного завітала на Кременеччину

У четвер, 5 липня, помічники-консультанти народного депутата України Василя Деревляного Володимир Бойко та Ярослав Березовський здійснили прийом громадян у Башуківській та Розтоцькій сільських радах Кременецького району.

Громадян, які звернулись на прийом, цікавили питання відносин із місцевим сільськогосподарським підприємством щодо користування майновими та земельними паями. Окрім цього, важливою для жителів Кременеччини є ситуація на ринку молока. Нагадаємо, що селяни залишились без оплати за здане молоко.

\"\"

Також жительку села Новий Олексинець, яке входить до Башуківської сільської ради, турбувало питання ставлення до місцевої жінки, інваліда першої групи, з боку сусідів, які списують на неї власні фінансові зобов’язання.

Не оминула уваги кременчан й політична ситуація, яка склалась в державі через діяльність влади Януковича. Особливо турбує українців прийняття законопроекту про мовну політику.

Попередня

Юлія Тимошенко: Я з вами. Боріться. А всі, хто має можливість, збирайтеся біля Українського дому — на лінії фронту за Україну!

Наступна

Апостол Михайло вручив призи переможцям футбольного конкурсу Євро-2012