• 29 Листопада, 2021

Василь Деревляний: «Головний лікар розпорядився створити всі умови для того, щоб ми якнайшвидше покинули харківську лікарню, де перебуває Юлія Тимошенко”

Окрім того, що до Юлії Тимошенко так і не допустили керівника фракції Андрія Кожем’якіна, головний лікар, вочевидь, за вказівкою Банкової робив усе, щоб ускладнити перебування народних депутатів на території харківської лікарні. Про це повідомив з Харкова сьогодні народний депутат України, голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

«Вчора, 9 липня ввечері ми, понад 40 народних депутатів, прибули до Харківської лікарні, щоб захистити нашого лідера від протиправних дій, запланованих владою. За нашою інформацією, незважаючи на незадовільний стан здоров\’я та заяву Юлії Тимошенко про неможливість брати участь у судовому засіданні, цей режим мав на меті силоміць її вивезти до суду. Про це свідчила та кількість правоохоронців, які ми зустріли на території лікарні», – розповів з місця події Василь Деревляний.

\"\"

За його словами, правоохоронці, побачивши серед народних депутатів двох журналістів, одразу ж налетіли з вимогами вимкнути камери та покинути територію медзакладу. Свою поведінку правоохоронці пояснили не законними підставами, а виконанням вказівки головного лікаря.

\"\"

«До речі головний лікар розпорядився створити всі умови для того, щоб ми якнайшвидше покинули харківську лікарню. Так, за його вказівкою працівники лікарні закрили всі туалети на перших поверхах медичного закладу та двері у всі вільні приміщення. Цілу ніч понад 40 чоловік знаходилися у спекотному коридорі, площею не більше 25 кв.метрів.  Декому прийшлося сидіти на підлозі, оскільки крісел для всіх не вистачало», – описав ситуацію народний депутат.

\"\"

Попри все, фракція «БЮТ-Батьківщина» у повному складі перебуватиме у харківській лікарні до тих пір, поки суд не ухвалить рішення про перенесення судового засідання у справі Юлії Тимошенко.

Попередня

Біля харківського суду особи кримінальної зовнішності напали на прихильників Юлії Тимошенко

Наступна

Суд у справі Юлії Тимошенко перенесли на 23 липня