• 19 Вересня, 2021

До Всеукраїнської Прощі у Маріїнському Духовному Центрі вкотре долучилися партійці «Батьківщини»

На вихідних десятки тисяч людей з різних куточків України та іноземних держав взяли участь в Прощі у Духовній Святині Галичини та України, що в с. Зарваниця на Тернопільщині.

\"\"

Цьогорічна Всеукраїнська Проща у Марійському Духовному Центрі відбувалася одночасно із Молодіжною, тож на ній побувала і велика кількість юнаків та дівчат.

\"\"

Звертаючись під час Архієрейської Святої Літургії до присутніх, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійший Святослав сказав: «Щиро дякую усім за присутність та молитву! Особливо дякую молоді, яка прибула на цю прощу і цілу ніч молитовно чувала тут на Співочому полі!».

Він також зауважив, що навіть дощ не став на перешкоді паломництву: «Колись до молоді Блаженний Папа Іван-Павло ІІ сказав: «Дощ паде – діти ростуть». Я щиро бажаю, щоб кожна крапля отого дощу, який впав на ваші плечі тут, на цьому місці, перетворилася на духовну росу Духа Святого, яка Божественною благодаттю огорне, зросить ваші серця. Щоб кожна ваша молитва була вислухана, кожна рана – зцілена, кожний сумнів – усунений, кожна сльоза – витерта».

\"\"

Вже традиційно до спільної молитви долучитися і прочани – партійці Тернопільської обласної та міської організацій ВО «Батьківщина» на чолі з головою партійної організації, народним депутатом України Василем Деревляним.

\"\"

«Я не втомлююся своїм знайомим, людям з різних куточків України, сусідніх держав розповідати про це чудотворне та надзвичайне місце, яким наш край обдарував Господь. Моя сім’я, я особисто та вся наша партійна організація дуже часто відвідуємо Духовний Центр у Зарваниці, щоб відпочити душою та серцем, щоб наповнитися цією духовністю та попросити у Зарваницької Матінки Божої опіки та заступництва для своїх родин, партійної організації, нашого лідера Юлії Тимошенко та рідної України», – розповів Василь Деревляний.

Після відвідин святої Зарваницької землі у всіх партійців залишилися тільки приємні враження.

(Для газети \”Наша Батьківщина\” опитування підготувала Світлана Шевчук).

\"\"

– Олександра Гумен:

– Я вперше відвідала Зарваницю і залишились дуже задоволена тим, що тут побувала і відчула любов до святого місця. Помолившись та напившись священної води, я із радістю у серці поверталась додому. І обов’язково ще не один раз хочу тут побувати.

\"\"

– Андрій Заяць:

– В Зарваниці я бував неодноразово. І, як після кожних відвідин цього святого місця, враження у мене залишились тільки хороші. Я би порадив усім, хто ще не був у Заврваниці, обов’язково сюди приїхати, бо тут душа невимовно радіє і сповнюється теплом і любов’ю.

 

\"\"

– тернополянка Ольга:

– На жаль, раніше у мене не було можливості побувати у Зарваниці, тому і з радістю сюди приїхала вперше. Мене вразило наскільки багато людей з різних куточків і України, і світу сюди приїхало на прощу. І враження залишились, як позитивні – від того, що доторкнулась до святої землі, так і негативні, враховуючи рівень культури наших людей. Проте я вдячна ВО «Батьківщина» за надану можливість поїхати до Зарваниці.

 

\"\"

– Ірина Даткун:

– В Зарваниці я перший раз. І дуже рада, що побувала там, де ще раніше не була. Я побачила видатні релігійні місця, послухала службу божу. Ну, трошки, правда, дощик нам зіпсував настрій, але він нас і освятив разом зі священиками. Тож, не зважаючи на примхи погоди, я отримала душевний спокій, за яким сюди і приїхала.

Варто зазначити, що цього року з першого по друге червня партійці «Батьківщини» Тернопільщини вже здійснили пішу ходу в рамках паломництва до Зарваниці.

Після спільної молитви у Катедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі, на чолі Василем Деревляним, партійці вирушили до Марійського духовного центру.

Протягом ночі прочани пройшли 56-кілометрів з зупинкою у с. Заздрість – музеї-садибі Патріарха Йосифа Сліпого.

Духовні паломництва пройшла в молитві за здоров’я і волю лідера партії «Батьківщина» та Об’єднаної опозиції України Юлії Тимошенко, за здоров’я партійців і їх сімей, за кращу долю для рідної Батьківщини.

Попередня

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ВІКТОРУ ЯНУКОВИЧУ

Наступна

Юлія Тимошенко: Ми не маємо права мовчки спостерігати за тим, як режим намагається перетворити суспільство в тваринний світ