• 16 Жовтня, 2021

ОБ’ЄДНАНА БАТЬКІВЩИНА МАЄ НАМІР БЛОКУВАТИ «МОВНИЙ ЧОРНОБИЛЬ» У МІСЦЕВИХ РАДАХ

Об’єднана опозиція «Батьківщина» звернулася до депутатів місцевих рад із закликом скликати позачергові сесії та ухвалити рішення, які на рівні територіальних громад не дозволять вступити в силу злочинному антиукраїнському закону «Про засади мовної політики».

Звернення стосується передовсім обласних, районних, міських рад, у яких існує демократична більшість.

Відповідні прямі доручення отримають місцеві  фракції та депутати від політичних сил, які сьогодні сформували Об’єднану опозицію.

«Нова демократична більшість у новому парламенті скасує цей закон, але сьогодні перед нами стоїть завдання не допустити його руйнівної дії, не дозволити запущеному владою «мовному Чорнобилю» вбити українське слово», – зазначають у «Батьківщині».

В Об’єднаній опозиції також закликали місцевих депутатів рішеннями рад ініціювати імпічмент президента Януковича, як посадової особи, яка  своїм підписом взяла на себе одноосібну відповідальність за цей злочин проти української мови.

Водночас Об’єднана опозиція «Батьківщина» звертається до всіх демократичних сил  підтримати нашу ініціативу і на місцевому рівні поставити заслін брутальним  намірам влади знищити нашу рідну мову.

http://byut.com.ua

Попередня

Об’єднана опозиція «Батьківщина» скасує антиукраїнський акт про мови та притягне Януковича до відповідальності, – заява

Наступна

Позиція світу щодо неучасті у парламентських виборах Юлії Тимошенко та інших політичних в’язнів