• 23 Жовтня, 2021

Студенти подають до суду на Азарова

Близько 150 представників молодіжних та студентських організацій провели пікет Кабінету міністрів України з вимогою повернути студентам вкрадені стипендії за літній період.

Мітингувальники зустрілися з представниками уряду, які під час розмови з активістами визнали,  що протягом літнього періоду стипендії було скорочено приблизно на 400 грн для кожного студента. Урядовці намагалися переконати демонстрантів, що вже з вересня розмір стипендії буде відновлено. Проте, чиновники так і не дали відповідь на питання: яким чином це буде зроблено і хто саме поверне вкрадену стипендію за літній період. 

Нагадаємо, що згідно з цим рішенням Кабміну, стипендії фактично зменшилися на суму від 150 до 250 грн. на місяць, і вже в липні студенти одержали менші виплати, ніж у червні, а загалом по Україні недоплати за літній період складуть близько 100 млн грн.

У зв’язку з цим представники студентських та  молодіжних громадських організацій за підтримки Об’єднаної опозиції «Батьківщина» підготували судовий позов до Окружного адміністративного суду Києва на Кабінет міністрів України з вимогою скасувати  постанову №526 від 13 червня 2012 року про зміну порядку індексації стипендій та закликають всіх студентів вже найближчими днями долучитися до позову.

Як зазначив журналістам представник ВМГО «Батьківщина молода» Олег Куявський, Азаров, який раніше пообіцяв студентам звільнити винних у цьому чиновників досі не вжив жодних заходів для вирішення студентського питання. Він нагадав, що після першої акції протесту студентів, прем’єр Азаров пообіцяв  звільнити авторів постанови, але   віце-прем’єр Сергій Тігіпко та міністр освіти Дмитро Табачник досі працюють в Уряді.

Нагадаємо, що для з\’ясування масштабів пограбування студентів працює «гаряча лінія» Об’єднаної опозиції «Батьківщина» 0-800-50-40-40, на яку вже звернулися тисячі студентів із заявами про значне зменшення їх стипендій. Опозиція також закликає студентів  долучатися до судового позову проти Кабміну.

http://byut.com.ua

Попередня

Інформуємо про відкриття рахунків виборчих фондів кандидатів у народні депутати від ВО «Батьківщина»

Наступна

ВО «Батьківщина» подарувала районній бібліотеці нові книги