• 18 Червня, 2021

Юлія Тимошенко: немає такої загрози, яка б змусила мене здатися

Екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко впевнена, що Європейський суд з прав людини об’єктивно та всебічно розгляне її скаргу та винесе справедливе рішення.

\”Важливо, що є Європейський суд з прав людини, який розпочав розгляд моїй скарги. Я вірю, що ця установа прояснить всі питання. Я не порушувала закон. Різні люди можуть думати про мене і писати всякі речі, критикувати або підтримувати, любити або навіть ненавидіти, але поки моє серце б\’ється, я буду служити країні, як можу – на волі або за гратами, в політиці або поза політикою. Але я єдине можу сказати: немає такої загрози, яка змусила б мене здатися\”, – сказала Юлія Тимошенко в інтерв’ю польському виданню Newsweek.

За її словами, європейські країни повинні оцінити всі ризики встановлення диктатури в Україні. \”Якщо українці і демократичні країни не будуть діяти, на східному кордоні Європейського Союзу і НАТО буде створено конгломерат диктатур і авторитарних режимів, які змінять не лише геополітичну карту Європи і Євразії, але й світу\”, – переконана вона.

Відповідаючи на запитання, що повинні зробити європейські політики, Юлія Тимошенко зазначила: \”Повинні припини переконувати Януковича стати демократом. Вони повинні зрозуміти, що це не змінить диктатора. Це те ж саме, якщо людожера переконувати стати вегетаріанцем\”.

 

Попередня

Василь Деревляний і Михайло Апостол зустрічалися з партактивом у Бучачі та Монастириськах

Наступна

Юлія Тимошенко: за підтримки виборців ми зможемо перемогти диктатуру