• 9 Грудня, 2021

У Бержанській райраді утворено фракцію Об’днаної опозиції ВО «Батьківщина»

04 вересня 2012 року відбулися збори депутатів Бережанської районної ради від районних організацій партій, що увійшли до Об’єднаної опозиції: ВО «Батьківщина», «За Україну!», «Фронт змін».

На зборах прийнято рішення про створення у Бережанській районній раді депутатської фракції Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина».

Головою фракції обрано депутата районної ради, голову Бережанської РО ВО «Батьківщина» Калинюка Василя Михайловича, заступником голови фракції – депутата районної ради Колодка Нестора Михайловича (голова районної партійної організації «За Україну»).

За словами голови Бережанської РО ВО «Батьківщина» Василя Калинюка, до фракції Об’єднаної опозиції було запропоновано приєднатися депутатам райради від партії «РУХ».

«На жаль, голова районної партійної організації РУХу Зінчук В.Є. відмовився, пояснивши, що ідеологія їх фракції відрізняється від наших. Разом з цим, я переконаний, що істинні опозиціонери району таки знайшли в собі сили відкинути власні амбіції, щоб об’єднатися та протистояти правлячому режимові», – резюмував В. Калинюк.

Попередня

Володимир Бойко: у ЦВК вибірковий підхід до кандидатів

Наступна

Шановні тернополяни та жителі Тернопільської області!