• 8 Грудня, 2021

Влада зробила черговий крок до пограбування українських селян, – заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина»

Сьогодні вночі регіональна парламентська більшість, прийнявши закон про утворення земельного банку, зробила черговий ганебний крок до пограбування українських селян, скупки олігархами за безцінь українських чорноземів.

Президент Янукович та Партія регіонів вже декілька років вперто просувають план, за яким українське село буде поставлено на межу фізичного виживання, вітчизняні та закордонні олігархи отримають можливість обдурити українських селян, викупивши за безцінь родючі землі, один гектар яких насправді коштує 20 тисяч євро.

Так звана земельна реформа, а вірніше чергова масштабна афера влади, яка за своєю суттю подібна до масової приватизації 90-х років, призведе до деградації і занепаду українських сіл, до масової міграції та покинутих напризволяще сіл. Така псевдореформа загрожує масштабним соціальним вибухом, адже земельне питання в історії України, в умовах тотальної несправедливості завжди було тією іскрою, що призводило до селянських повстань.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» виступає проти такої земельної реформи за сценарієм «регіоналів». Після створення демократичної більшості у Верховній Раді наступного скликання ця оборудка Януковича та Партії регіонів, спрямована на знищення українського селянства, буде скасована. Ми виступаємо за продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель – український селянин має стати справжнім господарем на своїй землі.

http://byut.com.ua

Попередня

Шановні тернополяни та жителі Тернопільської області!

Наступна

Історія з боргами ЄЕСУ – це передвиборна провокація влади, – заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина»