• 5 Грудня, 2021

Не дочекаєтесь!

Останнім часом все більших обертів набирають розмови, що кандидат у народні депутати Михайло Апостол не витримав передвиборних перегонів і відмовився від подальшої боротьби за депутатський мандат. Для того, щоб спростувати чи підтвердити їх ми зустрілися з Михайлом Володимировичем у районному виборчому штабі Об\”єднаної опозиції ВО \” Батьківщина \”, аби з перших уст почути думку самого кандидата.

\"\"

– Думаю, чутки про те, що я ніби то знімаю свою кандидатуру з передвиборних змагань розповсюджують ті, хто, м’яко кажучи, не зовсім адекватно сприймає реальність, – каже Михайло Апостол. Здогадуюся звідки в них ростуть вуха, тобто, кому вони вигідні. Буду відвертим, як завжди: це технологія моїх конкурентів насамперед від влади, які таким чином сподіваються вивести мене з рівноваги, а виборцям нав\’язати думку, що представник Об\”єднаної опозиції слабкий духом, не розрахував своїх можливостей і таке інше. Втім, нічого дивного тут нема – ця влада увесь час видає бажане за дійсне, бо сама живе у зовсім іншому вимірі, який нічого спільного з проблемами простих людей не має. Прийом старий як світ і тут вже ніякий нафталін не зарадить: чим відвертіша брехня, ти більше вона подібна на правду. Цим правилом і користуються недолугі байкарі від влади.

За останніми даними соціологічних агенцій, які здійснюють опитування людей щодо їхніх політичних симпатій, представники Об\’єднаної опозиції по всіх без винятку мажоритарних округах Тернопільщини перебувають на перших позиціях, оскільки галичани по-особливому сприймають усі викрутаси влади, реагують на них доволі жорстко і відверто говорять те, що думають. А думки їхні можна почути і у будь-якому найменшому селі, і в найбільшому мегаполісі Західної України. Переконаний, бо постійно спілкуюся з виборцями, що на запитання, чи подобається вам сьогоднішня влада, ви почуєте негативну відповідь у дев\’яти випадках з десяти, і то тільки тому, що цей десятий до тієї ж влади належить. І такі от \” десятники \” хочуть, щоб я свідомо зрадив тих людей, які мене підтримують, зняв свою кандидатуру та полегшив їм шлях до депутатського крісла? В Одесі у таких випадках, правда, з іншого приводу, говорять: не дочекаєтесь! Я, дякувати Богові, при доброму здоров\’ї, зустрічаюся з людьми, з якими ведемо мову не про так звані здобутки влади, а про пекучі проблеми, якими обклала нас та ж таки влада, разом шукаємо виходу і кожного разу приходимо до спільної думки – сліпих поводирів потрібно змінювати, а нечистих совістю та фарисеїв виганяти з наших храмів і духовних святинь.

Влада щодня переконує нас у тому, що життя стало кращим, а Україна перетворилася у квітучий сад, насправді ми опинилися на задвірках Європи з примарною перспективою коли-небудь приєднатися до її спільноти, з екранів телебачення та зі шпальт газет лунають оди реформам, які насправді доводять нас до ще більш жалюгідного існування. Зараз парламентська більшість, а насправді її закулісні ляльководи, виношують плани прийняття низки законів щодо купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення, і якщо їх не зупинити в цьому, то земля опиниться в руках кількох латифундистів, що дотепер її тільки орендують. І головне, усі ці свої оборудки влада упаковує в блискучі обгортки, з точністю, як у середні віки іспанські завойовники вимінювали прості коралі на золоті самородки індіанців Південної Америки. У тому числі і з цієї причини вони згодом на довгі віки опинилися у резерваціях, позбавлені елементарних прав і свобод. Так і нас намагаються дурити фальшивими коралями у вигляді псевдореформ, закликають до терпіння, обіцяють через 5-10 років створити в Україні справжній рай і процвітання, натомість ніби катком придушують малий і середній бізнес, влаштовують дикі танці на наших культурних і духовних цінностях, забирають нашу мову, нав’язують чужу віру, вбивають українську ідентичність… Подумаймо, чи хочемо ми такого майбутнього для наших дітей і онуків? Чи за таку Україну кропили кров\’ю отчу землю і складали своє життя наші діди-прадіди?

Тому і йду в парламент, аби разом з демократичною більшістю, а я впевнений у нашій перемозі, зупинити сьогоднішнє свавілля влади, захистити простий люд і виписати такі закони, які б служили суспільству, відмінити те, що наприймала компанія авантюристів за помахом рук чечетових. Саме тому я не можу бути вигідний владі, і саме через те мої опоненти розносять плітки, що, мовляв, Апостол сходить з дистанції. Михайло Апостол не продається і не купується! Тільки з Богом у серці, вірою в людей і за їхньої підтримки ми маємо чи не останній шанс здійснити мрії наших батьків та виправдати сподівання наших онуків.

Попередня

Комітет Сенату США затвердив введення санкцій проти режиму Януковича

Наступна

За ініціативи опозиційних фракцій, Чортківська районна рада прийняла рішення щодо захисту Закону про вибори на місцевій ОВК