[an error occurred while processing the directive]

Опозиція повністю підтримує журналістів, які вимагають скасувати закон про наклеп, – Андрій Кожем’якін

Опозиція підтримує всі вимоги та дії журналістів щодо скасування закону про наклеп та переконана, що влада знову повернеться до нього після виборів.
Про це заявив голова фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів.

Він нагадав, що Об\’єднана опозиція «Батьківщина» вимагає скасувати законопроект про наклеп у першочерговому порядку на завтрашньому засіданні Верховної Ради.
За словами Кожем’якіна, ухваливши цей законопроект вцілому, влада масово саджатиме до в\’язниці журналістів та опозиціонерів, всіх, хто говорить і пише про факти корупції і зловживань.
 
«Це кричущий утиск свободи в Україні і цей законопроект завтра першим має бути скасований», – заявив Кожем’якін.
При цьому він висловив жаль щодо того, що під час засідання Погоджувальної ради з боку провладної більшості так і не прозвучало чіткої позиції щодо скасування закону про наклеп.
 
«Щось нахімічать, може, відправлять на якусь там експертну оцінку, а як пройдуть вибори і вони перестануть гратися з журналістами і з народом, вони знову зроблять цей закон актуальним», – переконаний голова фракції «БЮТ-Батьківщина».
Андрій Кожем’якін також повідомив, що для відміни законопроекту про наклеп, згідно з регламентом, не передбачено ухвалення будь-яких постанов: закон може бути скасований лише під час його  розгляду у другому читанні, а провладна більшість має публічно вибачитись перед журналістами.
 
«Але вони не підуть на цей крок, вони будуть говорить про якісь експертизи. Це все маніпуляція, і я особисто в це не вірю», – заявив Кожем’якін.
 
Він переконаний, що якщо завтра закон не ліквідують, то він «спливе» після 28 жовтня, коли закінчаться вибори.
«Сьогодні журналісти разом з опозицією мають спільно протистояти цьому, і тільки в цьому запорука того, що хтось з нас чи з вас не потрапить за грати, бо якщо уважно почитати цей закон, то будь-яку людину можна посадити за грати», – заявив Андрій Кожем’якін.

[an error occurred while processing the directive]