• 2 Липня, 2022

Гілларі Клінтон висловила свою підтримку Юлії Тимошенко

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Гілларі Клінтон висловила свою підтримку лідеру української опозиції Юлії Тимошенко.

 

Про це заявила Посол США з особливих доручень Мелані Вервір під час зустрічі з донькою Юлії Тимошенко Євгенією та заступником голови партії «Батьківщина», колишнім Віце-прем‘єр-міністром України Григорієм Немирею.
 
Посол передала Юлії Тимошенко найтепліші вітання та запевнення у підтримці від Державного секретаря США Гілларі Клінтон, яка висловила сподівання, що зможе найближчим часом особисто зустрітися з Юлією Тимошенко.
 
«Ми не зупинимося, доки Юлія Тимошенко та інші політичні в‘язні України не будуть звільнені», – наголосила вона.
 
Під час зустрічі йшлося про проведення виборів в Україні, їх оцінку міжнародними спостерігачами, регрес демократії в Україні та справи Юлії Тимошенко і стан її здоров‘я.
 
У цьому зв‘язку Мелані Вервір ще раз підкреслила, що США поділяють негативну оцінку міжнародних спостерігачів ОБСЄ щодо парламентських виборів в Україні.
 
Вона також заявила про неприпустимість переслідування політичних опонентів режимом Януковича та висловила серйозну стурбованість стосовно стану здоров‘я Юлії Тимошенко.
 
У свою чергу Євгенія Тимошенко подякувала США за підтримку українців у їх прагненні до демократії та за солідарність з її матір‘ю.
 
«Зараз моя мама знаходиться у досить важкому стані. Але вона не припинить голодування, оголошене на знак протесу проти фальсифікацій на виборах режимом Януковича, доки ми не доб‘ємося справедливості. Ніхто не має права позбавляти людей їх вибору», – підкреслила вона.
 
Окрім того, Євгенія Тимошенко висловила вдячність за лист Гілларі Клінтон до її матері, в якому вона закликала негайно звільнити Юлію Тимошенко та інших політв‘язнів України.
 
У зустрічі брав участь Посол США в Україні Джон Теффт.
 
Нагадаємо, що на початку цього року Євгенія Тимошенко та Мелані Вервір вже зустрічалися у США.

Попередня

Володимир Бойко витратив на виборчу кампанію 65 тисяч гривень

Наступна

Канада: Вибори в Україні не відповідали демократичним стандартам