• 5 Серпня, 2021

Юлія Тимошенко голодує 15-ту добу і скоріш за все не буде доставлена до суду, – захисник

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко оголосив заяву лідера опозиції, яка була передана до Київського райсуду Харкова через керівництво Качанівської колонії 8 листопада. В документі йдеться, що стан здоров`я не дає можливості Юлії Тимошенко брати участь у судовому засіданні 13 листопада.


«Стан мого здоров\’я не дозволяє мені прийняти участь у судовому засіданні Київського районного суду Харкова 13 листопада 2012 року», – зазначила в заяві лідер опозиції, посилаючись на позицію німецьких лікарів.
 
Вона також нагадала, що неодноразово зверталася із заявами до головного лікаря лікарні \”Укрзалізниці\” та тюремної адміністрації з вимогою повернути її до колонії, «оскільки режим Януковича створив умови, які за висновками лікарів унеможливлюють нормальне лікування».
 
У заяві також зазначено, що лідера опозиції так і не виписали із лікарні і вона знаходиться в Центральній клінічній лікарні «в статусі особи, що перебуває на стаціонарному лікуванні».
 
Випереджаючи традиційні провокаційні заяви обвинувачення та суду щодо того, що  Юлія Тимошенко нібито відмовляється від участі в судовому засіданні, захисник нагадав, що вона «перебуває в тюрмі і не може відмовлятися або не відмовлятися щодо участі в судовому засіданні».
 
Захисник вчергове нагадав, що згідно чинного законодавства суддя був зобов’язаний зупинити провадження у справі до одужання Юлії Тимошенко і що на цьому вкотре наполягатиме захист.
 
Сергій Власенко також повідомив, що лідер опозиції Юлія Тимошенко в знак протесту проти фальсифікації виборів голодує вже 15-ту добу. Він також підкреслив, що заява Юлії Тимошенко про неможливість взяти участь у судовому засіданні не пов‘язана з голодуванням.

http://byut.com.ua

Попередня

Микола Томенко: Вся країна повинна знати тих, хто фальсифікував вибори, вкрав депутатський мандат і обманув виборців

Наступна

Звернення опозиційних сил до Юлії Тимошенко