• 16 Жовтня, 2021

Добрі справи під силу справжньому Апостолу

«Щоб повірити в добро, треба почати робити його»
Лев Толстой

Народний депутат, представник Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Апостол розпочав свою депутатську діяльність з благодійності.

Оскільки Михайло Володимирович завжди чимало часу та зусиль прикладав для допомоги краянам, ідея створення благодійного фонду виникла сама по собі. Свою діяльність благодійний фонд «Апостол» розпочав зовсім недавно, та вже чимало слів подяки за допомогу отримав його засновник.

Функціональні ліжка для реанімації, приліжкові тумби, лампи для підсвічування, маніпуляційні столики та інше необхідне медичне устаткування отримали медичні заклади Бучацького, Монастириського, Теребовлянського, Гусятинського районів.

Монастириській районній комунальній лікарні подаровано: 12 реанімаційних ліжок у комплекті (матраци, тумбочки, столики, табуретки).

Бучацькій районній комунальній лікарні: 10 реанімаційних ліжок у комплекті (матраци, тумбочки, столики, табуретки).

Золотопотіцька комунальна районна лікарня отримала: 7 реанімаційних ліжок у комплекті (матраци, тумбочки, столики, табуретки).

Копичинецька комунальна лікарня: 7 реанімаційних ліжок у комплекті (матраци, тумбочки, столики, табуретки).

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги №1 отримала: 3 реанімаційних ліжка в комплекті (матраци, тумбочки, столики, табуретки).

Золотниківській комунальній лікарні передали: 2 реанімаційних ліжка в комплекті (матраци, тумбочки, столики, табуретки), 3 спарених крісла.

Микулинецька комунальна лікарня: 4 реанімаційних ліжка в комплекті (матраци, тумбочки, столики, табуретки).

Дане медобладнання абсолютно безкоштовно передали медпрацівникам лікарень Михайло Апостол та інші представники благодійного фонду.

У спілкуванні з медпрацівниками народний депутат зобов’язався й надалі підтримувати медичну галузь краю, адже від її стану напряму залежить здоров’я краян та нації в цілому.

Михайло Володимирович як народний депутат та співзасновник благодійного фонду «Апостол» також пообіцяв дбати про розвиток інших галузей: освіти, культури, допомагати справді потребуючим краянам.

Так, напередодні Дня святого Миколая, політик не залишив без подарунків вихованців інтернатів та дошкільних навчальних закладів. На даний час офісні меблі, техніку, одяг, канцтовари та інші необхідні речі вже отримали наступні заклади освіти, культури і туризму.

Теребовлянській школі-інтернату для глухих дітей передали: 2 столи, 3 крісла ординарні, 4 крісла спарених, одяг.

Микулинецький ясла-садочок «Веселка» отримав: холодильник BEKO, посуд для кухні та канцтовари.

Микулинецькому центру туризму та екскурсій передали: 10 крісел одинарних та 3 крісла спарених, канцтовари.

Школі-саду с.Воля передали: прінтер-копір-сканер 3в1, коврове покриття.

Струсівській школі-інтернату для дітей із захворюванням серцево-судинної системи передали одяг для дітей.

Добрі справи під силу справжньому Апостолу.

Попередня

Внесення кандидатури Азарова – це знущання над українцями, – заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина»

Наступна

Звернення Олександра Тимошенка до Президента США Барака Обами та лідерів країн світу