• 30 Липня, 2021

Привітання з нагоди прийняття Присяги та початку роботи у Верховній Раді України депутатів від фракції ВО «Батьківщина» Василя Деревляного, Володимира Бойка та Михайла Апостола

Партійний актив багатотисячної Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» щиро вітає своїх одно партійців з відповідальною та урочистою подією – прийняттям Присяги народного депутата України.

Щиро бажаємо Вам сил та мужності для реалізації та втілення в життя усіх передвиборчих обіцянок на благо партії, рідного краю та України.

Віримо у Вашу незламність, працьовитість та непохитне прагнення до перемоги і повалення правлячого антиукраїнського режиму. 

Разом ми сильні та єдині! За нами правда і підтримка земляків, які висловили її, віддавши перевагу на парламентських  виборах Об\’єднаній опозиції ВО «Батьківщина» і опозиційним кандидатам.

Бажаємо Вам завжди залишатися справедливими, наполегливими, вірними патріотами свого краю, своєї країни, своєї Батьківщини.

Нехай Господь дарує Вам міцне здоров’я, а Зарваницька Матінка Божа повсякчас опікується Вами, Вашими сім’ями та благословляє добрі справи та вірні починання.

З повагою,

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина»

Попередня

Тернопільська міська організація червоно хреста висловила подяку Тернопільській «Батьківщині» за благодійність

Наступна

Тернопільська міська молодіжна громадська організація ВМГО «Батьківщина молода» розпочала допомогу святому Миколаєві