• 23 Жовтня, 2021

Опозиція стала на захист дитячої лікарні «Охматдит»

Депутати трьох опозиційних фракцій – «Батьківщини», «Свободи» та «Удару» – планують оголосити на найближчому засіданні парламенту депутатський запит щодо ситуації, яка склалася навколо Національної дитячої спеціалізованої лікарні \”Охматдит\”.
Про це сьогодні оголосили народні депутати від опозиції Олександра Кужель, Ірина Луценко, Людмила Денісова та Лілія Гриневич після зустрічі із гендиректором лікарні Юрієм Гладушем.

Як відомо, на початку грудня Міністерство охорони здоров’я звільнило генерального директора і сім заступників дитячої спеціалізованої лікарні. У цей час гендиректор перебував на лікарняному. Крім того, було змінено статут «Охмадиту».
 
«Це унікальна лікарня і ми не можемо допустити її знищення. Тому ми разом з нашими колегами від опозиції скоординуємо зусилля для порятунку «Охматдиту», – сказала Лілія Гриневич.
 
Народний депутат Олександра Кужель додала, що всі без винятку депутати опозиції вирішили об’єднатися для порятунку лікарні.
 
«Це позиція усієї опозиції, усіх фракцій, що ми зробимо звернення до влади про те, що «Охматдит» знаходиться під нашим захистом», – сказала Кужель.
 
У свою чергу депутат Людмила Денісова припустила, що Міністерство охорони здоров’я спеціально звільнило керівництво дитячої лікарні.
 
«Ми припускаємо, що Раїса Богатирьова сама хоче тут працювати, тому й віддала накази про звільнення. Вона хоче тут працювати, її не цікавлять діти, які тут перебувають. Її цікавлять лише посада і гроші, на які закуповуватимуть нове медичне обладнання для лікарні», – сказала народний депутат.
 
Крім того, представниці опозиції з нагоди Дня Святого Миколая передали хворим малюкам, які перебувають на лікуванні в «Охматдиті», 300 книжок та 350 кілограм мандаринів.
 
Серед книжок – «Мандри Гулівера», «Тореадори з Васюківки», «Аліса в країні чудес» та інші. 
 
Ірина Луценко зазначила, що вибирати книжки їй допомагали молодший син та чоловік Юрій Луценко.

Попередня

Юлію Тимошенко збираються силою привезти до суду

Наступна

Тернопільські міські організації ВО «Батьківщина» та ВМГО «Батьківщина молода» допомогли Святому Миколаєві