• 9 Березня, 2021

Олександр Турчинов: Опозиція готує пакет законопроектів, з якими йшла на вибори

На початку наступного року опозиція внесе на розгляд парламенту низку законопроектів, «покликаних забезпечити припинення сповзання України в соціально-економічну прірву, до якої її довів уряд Азарова».
Про це сьогодні в коментарі журналістам заявив народний депутат, Голова Політради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Опозиція готує серйозний пакет законів, з якими ми йшли на вибори. Це закони, які, в першу чергу, скасовують антинародні акти, які в порушення Конституції були прийняті Партією регіонів і комуністами в парламенті VI скликання», – сказав він.
 
За словами Турчинова, законодавчі зміни стосуються комплексних соціально-економічних програм, «які вже відпрацьовані та формуються у вигляді законодавчих актів».
 
«Ми готуємо закони, які забезпечать хоча б зупинку сповзання України в дуже небезпечну кризу, до якої нас довів уряд Азарова і президент Янукович», – додав народний депутат.
 
Крім того, Олександр Турчинов наголосив, що для опозиції головне – не допустити в парламенті бандитизму, що притаманно політичним опонентам опозиції, та «захистити громадян України від того свавілля, від тієї небезпеки, економічної, соціальної, політичної, в якій сьогодні вони знаходяться».
 
«Переконаний, що ті ідеологічні засади, з якими ми прийшли до ВР, будуть проведені і наша позиція буде доведена в кожному комітеті парламенту», – наголосив він.

Read Previous

Юлія Тимошенко: Призначення Януковичем уряду – продовження політики монархізації країни

Read Next

Анонс