• 29 Червня, 2022

Активісти «Батьківщини» вшанували Героя України

Активісти Тернопільської міської партійної організації ВО «Батьківщина» на чолі з головою Андрієм Артимовичем вчора, 1 січня поклали квіти до пам’ятника Степана Бандери.

Вже декілька років поспіль «Батьківщина» Тернопілля, керівництво та активісти партії відзначають перший день Нового року як національне свято. Адже 1 січня 1909 року народився Провідник української нації, великий борець за волю та кращу долю української держави – Степан Бандера.

Правду про життя та боротьбу Бандери, яку намагалася знівелювати радянська влада,  відтепер увічнена у двотомнику про Степана Бандеру автора – професора історії Володимира Сергійчука.

Варто зазначити, що книги побачили світ та заповнили полиці бібліотек Тернопільщини саме за сприяння народного депутата України, голови ТОО ВО «Батьківщина» Василя Деревляного.

Тож цього дня, у 104 річницю від Дня народження Степана Бандери представники тернопільської «Батьківщини» вкотре склонили голови перед славним сином своєї Батьківщини,  нашим прикладом для наслідування та істинним Героєм України.

Попередня

Василь Деревляний: «Моя політика та плани на майбутнє полягають у захисті та відстоюванні інтересів передусім жителів Тернопільської області»

Наступна

Юлія Тимошенко: бажаю присвятити своє життя найдорожчим у світі людям