• 29 Червня, 2022

Юлія Тимошенко: бажаю присвятити своє життя найдорожчим у світі людям

Привітання Юлії Тимошенко з новорічно-різдвянними святами

Дорогі мої!

Вітаю вас з усіма новорічно-різдвянними святами!

Хочу вам сьогодні побажати вміти правильно розпоряджатися часом, який вам відвів Господь.

Яким би важким не було повсякденне життя, на новорічні свята відкладаються усі справи, ви збираєтеся з родиною за столом, говорите теплі та важливі слова своїм близьким людям, зігріваєте один одного своєю любов’ю. У ці хвилини ви щасливі та спокійні. Однак потім, коли новорічні свята минають, ви знову повертаєтеся у світ метушливих, сірих буднів, де майже немає місця почуттям та сантиментам.

Зараз я хочу, щоб після свят ви змінили звичайний хід подій, поміняли місцями пріоритети та спробували віддавати своїм близьким людям – коханим, дітям, батькам, родині – більше часу, більше любові, більше уваги. Час, що ви безпідставно присвячуєте пустій повсякденній метушні, яка вам лише здається важливою, ви відбираєте в тих, кого любите і цей час вже ніколи не повернеться… Вже потім, коли настає вимушена розлука, а вона приходить рано чи пізно до всіх, ми розуміємо, що недолюбили, недодали тепла та турботи тим, без кого важко уявити своє життя.

Хочу побажати вам не втрачати свій безцінний час на речі, які не варті любові. Спробуйте перелік цінностей змінити зараз, бо в минулому вже нічого змінити неможливо.

Я бажаю вам прожити своє життя відразу начисто та присвятити його найдорожчим у світі людям.

З Новим роком вас, мої рідні! З Різдвом Христовим!

Ваша Юлія Тимошенко

Попередня

Активісти «Батьківщини» вшанували Героя України

Наступна

Бюджет прийнято, – проблеми залишились