• 8 Березня, 2021

Володимир Бойко провів прийом громадян у Мужилові на Підгаєччині

У вівторок, 29 січня, народний депутат України, перший заступник голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Володимир Бойко провів прийом громадян у селі Мужилів Підгаєцького району. До нардепа звернулись 14 місцевих жителів.

Відразу декілька громадян порушили питання великої вартості перепису чи успадкування майна те земельних паїв. Жителів Мужилова турбує також питання відносин власників землі із центром зайнятості. Чимало селян не можуть стати на облік для отримання допомоги з безробіття через те, що мають у власності землю. Володимир Бойко повідомив місцевих жителів про зареєстрований минулого тижня спільно із народними депутатами Василем Деревляним та Михайлом Апостолом законопроект, прийняття якого дозволить запобігти подібним проблемам.

Також у Мужилові піднято питання залучення інвестора, стану автошляхів, покращення умов навчання учнів у сільській школі.

Окрему увагу приділено політичним питанням: статусу української мови, вшануванню повстанців, що віддали життя за волю України, пенсійній реформі тощо. Стурбовані жителі Мужилова й політичними переслідуваннями лідера опозиції Юлії Тимошенко.

З окремих питань Володимир Бойко надав роз’яснення. Ті ж, які було неможливо вирішити на місці, стали підставою для підготовки відповідних депутатських звернень.

Того ж дня народний депутат України Володимир Бойко ознайомився із ходом навчального процесу у Мужилівській ЗОШ, зустрівся з педагогічним колективом та переглянув матеріальну базу школи.

Read Previous

Володимир Бойко і Михайло Апостол у прямому ефірі Тернопільського телебачення

Read Next

Володимир Бойко і Петро Репела взяли участь в урочистостях з нагоди 150-річчя з дня народження Тимотея Бордуляка