• 29 Червня, 2022

Михайло Апостол провів зустрічі з громадянами для допомоги та вирішення наболілих проблем

9 лютого народний депутат України член фракції «Батьківщина» Михайло Апостол провів зустрічі із жителями м. Хоросткова та районного центру смт. Гусятина Гусятинського району.

Разом з нардепом прийом громадян проводив голова фракції «Батьківщина»  у Гусятинській районній раді Любомир Лівель, голова міста Хоростків та сільські голови найближчих сіл.

Під час розмови було обговорено та прийнято багато заяв від громадян з особистих питань, проблему закриття Хоростківської лікарні, дитячих садочків, сільських шкіл та розпаювання земель.

Голови міста та сіл виступили з пропозицією щодо внесення змін у окремі закони, якими вони керуються у щоденній роботі.

З нетерпінням чекали зустрічі з нардепом жителі м. Гусятин, державне підприємство “Збруч” , на якому вони багато років працювали, не виплатило працівникам зарплати і сьогодні сума заборгованості становить близько 1, 4 млн грн. А вцілому борг підприємства за період з кінця 2011року і до грудня 2012 зріс до 4 млн. грн. Разом з тим, варто зазначити, що за попередні звітні роки, керівництво Гусятинського району, в якому «владарює» дружина губернатора Тернопільщини, голова Гусятинської райради Надія Хоптян, борги приховували, а звітували про перевиконання програми «Соціально-економічного розвитку району».

Михайло Апостол зазначив, що прикладе максимум зусиль для вирішення усіх проблемних питань з якими звернулись громадяни.

Саме такі зустрічі мають сприяти співпраці та допомагати інтересам громади.

Нагадаємо, минулого тижня, Михайло Апостол, з робочим візитом відвідав Копиченецьку району лікарню, яку Гусятинська районна влада намагається закрити. За результатом чого звернувся у профільне міністерство та інші відповідні центральні органи влади.

Попередня

Арсеній Яценюк: «Компроміс» лише один: вони голосують особисто – ми розблоковуємо парламент

Наступна

Володимир Бойко: Опозиція доб’ється персонального голосування