[an error occurred while processing the directive]

У Брюсселі опозиція влаштувала Януковичу пікет

Біля будівлі Ради Європейського Союзу у Брюсселі, де проходить саміт Україна-ЄС, активісти «Батьківщини» розгорнули банери на підтримку лідера опозиції Юлії Тимошенко.

Зранку біля центрального входу до будівлі опозиціонери розгорнули банери «No political repressions, Freedom for Yulia» (Ні політичним репресіям, свободу для Юлії) та «Ukrainians share european values: we are for the european integraty» (Українці розділяють європейські цінності: ми за європейську інтеграцію).
 
Участь у акції взяли народні депутати від «Батьківщини» Андрій Павловський, Олександр Бригинець, заступник голови Київської «Батьківщини» Олександр Федоренко та голова районної Дніпровської організації партії «Батьківщина» Арман Гамзян.
Як повідомив з місця подій організатор пікету у Брюсселі Олександр Федоренко, європейці привітно віднеслися до появи опозиціонерів з банерами на захист Юлії Тимошенко. Він також зазначив, що бельгійська поліція, яка прибула на місце подій, лише перевірила документи, не затримуючи протестувальників.
 
«На цьому саміті українська сторона представлятиме результати своєї роботи у проведенні реформ, що є умовою для підписання нашою країною угоди про членство у Євросоюзі. Ми стверджуємо, що українська влада не виконує умови ЄС відносно політв’язнів, продовжуючи знущатися над Тимошенко і Луценком» – заявив Олександр Федоренко.

[an error occurred while processing the directive]