• 14 Квітня, 2021

Тернопільська «Батьківщина» збирає підписи тернополян під зверненням до Президента

Учасники зборів Тернопільської міської партійної організації ВО «Батьківщина» обговорили та підписами підтримали звернення до Президента України з вимогою: звільнити лідерів опозиції Юлію Тимошенко та Юрія Луценка.

Нагадаємо, що від 23 лютого Тернопільська міська організація ВО «Батьківщина» розпочала акцію на підтримку політичних в’язнів в Україні.

Щодня на Театральній площі міста Тернополя виставляється намет ВО «Батьківщина», де збираються підписи тернополян під зверненням до Президента.

В разі негоди, свій підпис до звернення можна залишити в приміщенні Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина» (бульв. Т.Г. Шевченка, 23 каб. 86 – колишній готель «Україна»).

Текст звернення додається:

Президенту України

В.Ф.Януковичу

Звернення

На протязі віків наша нація боролася за свою незалежність та гідне місце під сонцем в сім’ї вільних держав світу. За волю України було пролито ріки крові і тим самим знищено цвіт нашої нації.

Нарешті, в 1991 році, ми отримали незалежну, вільну державу. Але на сьогоднішній день ми не відчуваємо покращення життя для нас і наших дітей. Навпаки: практично знищена промисловість; стратегічно важливі об’єкти нашої держави «прихватизовуються» за безцінь, наближеними до влади олігархами, тим самим підриваючи могутність нашої держави, новітніми «реформаторами» переписується історія; рейдерськими захопленнями нищаться пам’ятки тисячолітньої культури нашої нації, під виглядом «оптимізації мережі освітніх та медичних закладів в сільській місцевості» закривають школи, медичні заклади, що призводить до вимирання села. Ваші «ставленики» на місцях, використовуючи контролюючі та силові структури грабують малий та середній бізнес, тим самим наносячи непоправну шкоду державі.

У 2010 році, ви стали Президентом України, забравши собі додаткові повноваження, які вам не були делеговані українським народом. Від початку вашого президенства почалися повномаштабні репресії проти передової частини українського суспільства. Були незаконно засудженні лідери опозиційних сил Юлія Тимошенко та Юрій Луценко, а проти сотень інших сфальсифіковані кримінальні справи, що є проявом диктатури, яка неприпустима у правовій, демократичній державі. Про це вам говорить не тільки український народ, а й усі світові парламенти та їхні лідери.

МИ ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВАС: Звільнити лідерів опозиції Юлію Тимошенко та Юрія Луценка, інших політичних в’язнів і усіх, незаконно засуджених чинною владою, громадян України, зупинити політичні репресії та нищення Української державності.

 

                                              

Попередня

Двоє народних депутатів взяли участь у зборах Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина»

Наступна

Спільна заява народних депутатів від опозиції, які входять до Комітету ВР з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України