• 14 Квітня, 2021

Заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина»

4 березня цього року рішенням Апеляційного суду Харківської області було відмовлено в задоволенні апеляційної скарги народного депутата Тетяни Слюз на ухвалу Дзержинського районного суду міста Харкова. Таким чином, влада в черговий раз продемонструвала своє зухвале нехтування законом та фактично легітимізувала незаконні дії невідомих осіб, які силою винесли народних депутатів жінок – Олександру Кужель, Людмилу Денисову та Тетяну Слюз з приміщення лікарні «Укрзалізниці», де вони перебували на підтримку акції громадянської непокори лідера опозиції Юлії Тимошенко.

Чергове замовне рішення суду щодо народних депутатів від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» вкотре продемонструвало, що в Україні відсутнє справедливе правосуддя, а влада, як і у справі щодо позбавлення мандату народного депутата Сергія Власенка, керується принципом «своїм – усе, ворогам – вибіркове застосування законодавства».

Варто нагадати кишеньковим суддям, що згідно статті 17 Закону України «Про статус народного депутата» народний обранець користується правом безперешкодно відвідувати органи державної влади та органи місцевого самоврядування, а також правом безперешкодного доступу на всі підприємства, в установи та організації, розташовані на території України, незалежно від їх підпорядкування, форм власності, режиму секретності. Більше того, народний депутат у разі порушення прав, свобод і інтересів людини та громадянина має право вимагати негайного припинення порушення або звертатися з вимогою до відповідних органів державної влади.

Саме цими правовими нормами керувалися жінки народні депутати – Олександра Кужель, Людмила Денисова та Тетяна Слюз, перебуваючи у приміщенні лікарні «Укрзалізниці» та вимагаючи припинити порушення прав Юлії Тимошенко.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» залишає за собою право всіма законними засобами захищати права громадян України, права народних депутатів України, у тому числі через звернення до Європейського Суду з прав людини, який залишається єдиним судовим органом, що виносить незаангажовані справедливі рішення.

http://byut.com.ua

Попередня

Володимир Бойко і Михайло Апостол у прямому ефірі Тернопільського телебачення

Наступна

Юлія Тимошенко: Сергій Власенко винен лише в тому, що мене захищає, – заява