[an error occurred while processing the directive]

Негативний досвід поширюється … на жаль.

Нам, депутатам місцевих рад, ще донедавна « кнопкодавство» у Верховній Раді України здавалося таким далеким і неможливим на місцях. Та, на жаль, негативний досвід старших колег із « знаменитою» рукою Чечетова розпочинає поширюватися вже і на місцеві ради.

Так, днями один із  його варіантів застосували депутати від Партії регіонів Кременецької районної ради на засіданні постійної комісії ради з  питань інвестицій, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, житлово – комунального господарства та комунальної власності.   

Дуже вже хотілося провести кадрове рішення – призначити керівника районного інформаційного центру «Діалог», хоча ще і в статус виконувача обов’язків. Бо ще на початку своєї каденції більшість ради із депутатів – регіоналів та їх союзників провели свою «реформу»  з функціонування районної газети « Діалог», утворивши такий собі інформаційний центр на базі  редакції цієї ж самої газети, проте із додатковою керівною одиницею у штаті. 

Реально відчувши у практичній діяльності наслідки «покращення вже сьогодні» від Януковича – Азарова, керівник центру написав заяву про звільнення. І замість того, аби повернутися до функціонування редакції районної газети у  попередньому форматі, ліквідувавши «мертвонароджене дитя» у вигляді так званого центру і тим самим зекономивши бюджетні гроші, про необхідність чого повсюдно наголошує нинішня влада, провладні депутати районної ради разом із її керівником  і надалі продовжують ту ж саму лінію – знову вирішують кадрове питання.

При цьому  вказівна ж лінія рідної  партії про економію  коштів  виклично ігнорується і нехтується.  Бо на засідання комісії ніхто навіть не робив спроби підготувати аналіз діяльності даної новації, підготувати висновки щодо отриманих від неї результатів. Але оскільки необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення  на засіданні постійної комісії  навіть за два рази проведення не вдається забезпечити,  то, як гідні послідовники колеги Чечетова,  вирішують як результат « за» зарахувати голос відсутнього на засіданні депутата Г.  за його письмовим зверненням. А в зверненні депутат написав, що він ознайомлений із усіма проектами рішень комісії  і підтримує їх.  Таким чином саме цей « віртуальний»  голос  ті, хто дуже хотів позитивного рішення із даного питання і  зарахували як визначальний  за нібито- прийняте постійною комісією рішення.

  Така дія представників районного органу місцевого самоврядування викликає хіба – що сумну усмішку. Правда, кінцеве рішення з даного питання має прийняти рада на своєму сесійному засіданні…

        Керівник депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Кременецької районної ради Світлана Федишина

[an error occurred while processing the directive]