• 13 Квітня, 2021

Заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина»

Владі сьогодні потрібно не опікуватися проблемами Юлії Тимошенко і, наче зіпсована платівка, розповідати про те, що вона нібито винна в усіх бідах України. Керівництву держави варто займатися реальним проблемами українців, зокрема, погашенням мільярдної заборгованості по зарплатах та ліквідацією наслідків стихійного лиха у столиці, яку уряд відверто провалив, кинувши мільйони киян напризволяще.

Так в Об’єднаній опозиції «Батьківщина» прокоментували чергові критичні висловлювання прем’єр-міністра М. Азарова на адресу Юлії Тимошенко, висловлені ним в інтерв’ю російським ЗМІ.

Окрім того, заяви Азарова про те, що жоден суддя не наважиться ухвалити незаконне рішення у відношенні Юлії Тимошенко за умови перебування в Україні комісії спостерігачів від Європарламенту Кокса-Квасневського – також не відповідають дійсності.

Адже дана комісія, як відомо, розпочала свою роботу вже після ув’язнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка і вона неодноразово була свідком того, як залежні від адміністрації президента Януковича суди – виносили неправосудні рішення в апеляційних інстанціях, відмовляючись об’єктивно розглядати скарги захисників політичних в’язнів.

Повною нісенітницею є й висловлювання Азарова про те, що Юлії Тимошенко раніше, нібито, вдавалося уникнути кримінальної відповідальності завдяки депутатській недоторканності. Варто нагадати, що коли президент Кучма за сфабрикованими звинуваченнями намагався посадити за грати Юлію Тимошенко, як свого політичного опонента – вона не мала жодної депутатської недоторканності. Пізніше вітчизняні суди закрили всі справи проти Юлії Тимошенко за відсутності складу злочину, ще коли вона не була при владі.

В Об’єднаній опозиції «Батьківщина» не здивуються, якщо завтра Микола Азаров звинуватить Юлію Тимошенко в аномальному снігопаді, який прокотився Україною. Закликаємо владу і прем’єр-міністра перестати звинувачувати в усьому попередників. Це вже виглядає просто смішно, адже за останні три роки правління президента Януковича особисто Микола Азаров вже давно став «папєрєдніком» самому собі.

http://byut.com.ua

Попередня

Завдяки Володимиру Бойку на вулиці Богдана Лепкого проведуть ремонтні роботи (документ)

Наступна

АНОНС