• 3 Липня, 2022

У Тернополі хворе суспільство, або Як ЗМІ перетворюються на клоунів

Відголос акції \”Вставай, Україно!\”, або позиція пересічного тернополянина…

На електронну адресу інтернет-сайту «Погляду» надійшов лист від тернополянина.

«Шановна редакціє, я активний користувач Інтернету, люблю знаходитись у вирі подій. Тому переглядаю майже усі онлайн-видання Тернополя. Знаю, де інформація достовірна, а де надумана. Є такі сайти, на які я заходжу, щоб лише почитати анекдоти-новини.

Проте, переглядаючи стрічку новин на Укр.Неті, роблю висновок, що нас, читачів, мають за слабих, намагаючись нав’язати свій ЦИРК.

Вчора у Тернополі відбувся марш опозиції «Вставай, Україно!». Серед присутніх був і я. Людей було багато, емоції зашкалювали, але не від промов лідерів, а від того, що ми – НАРОД, щось можемо, що з допомогою Бога Україна змінить свій курс та піде у правильному напрямку. Це відчувалось і читалось на обличчі кожного тернополянина.

Але мова не про це…

«На протест вийшли кілька тисяч людей і один кролик 3 джерела; Акція Вставай, Україно! в Тернополі : без Кличка, з заторами і рожевим кроликом; Все-все-все про акцію “Вставай, Україно” в Тернополі (+відео з кроликом); Міліція в Тернополі забрала рожевого кролика від гріха подалі (фотофакт); Опозиціонери кланялись Бандері та ганяли рожевого зайця у Тернополі; Рожевий кролик очолив мітинг опозиції у Тернополі; Тягнибока і Яценюка в Тернополі вчора намагались потролити кролик і Іван Недорн»

… Рясніють заголовками тернопільські видання.

Тисячі тернополян поставили в один рядочок… з кроликом… рожевим…

Прикро, що ЗМІ, які мали б згуртувати людей, показати, що ми разом чогось варті, навпаки, топчуть та порівнюють нас з бидлом…

 

Іван Миколайович

P.S. Варто зазначити, що з телефонними дзвінками подібного змісту до обласного, міського та районних офісів партії \”Батьківщина\” звертається чимало жителів області. Сподіваємося, представники ЗМІ зроблять правильні висновки…

 

Попередня

Василь Деревляний: «Ми повинні сказати цій банді, що більше не дозволимо нищити нашу націю» (відео)

Наступна

Арсеній Яценюк: «Президент Янукович повинен бути відправлений у відставку» (відео)