• 13 Квітня, 2021

Журналістів не пустили до Юлії Тимошенко

Представники влади не дозволили журналістам потрапити до тюремної палати харківської лікарні \”Укрзалізниці\”, де перебуває лідер опозиції Юлія Тимошенко, яку режим незаконно засудив за політично вмотивованою \”газовою справою\”.

Близько тридцяти представникам ЗМІ, які відгукнулися на прохання Юлії Тимошенко прийти до неї у лікарню, і народному депутату партії \”Батьківщина\” Арсену Авакову вдалося потрапити на дев\’ятий поверх ЦКЛ 5, однак, конвой, який перебуває на цьому поверсі, посилаючись на відсутність розпоряджень керівництва Качанівської колонії, відмовився їх допустити до екс-прем’єр-міністра.
 
Згодом, керівник Качанівської колонії Ігор Колпащиков повідомив журналістам, що Юлію Тимошенко не відправлятимуть до Києва у зв\’язку із хворобою слідчого судді і наголосив, що сьогодні її зустріч з представниками ЗМІ заборонена, оскільки немає дозволу. Він послався на те, що начебто немає заяв журналістів щодо прохання про зустріч з лідером опозиції.
 
Між тим, ще у минулому році Юлія Тимошенко публічно оголосила, що дає свою згоду на зустрічі з представниками ЗМІ, а журналісти багатьох вітчизняних та закордонних ЗМІ зверталися з такими проханнями до керівництва Качанівської колонії та Держаної пенітенціарної служби, однак, дозволу до цього часу так і не дочекалися.
 
На подвір\’ї лікарні депутат Арсен Аваков прокричав лідерові опозиції, що журналістів не допустили до неї, хоча вони приїхали до Харкова. Він також привітав Юлію Тимошенко з святом Благовіщення.
 
Як відомо, вчора Юлія Тимошенко закликала журналістів приїхати до неї у лікарню, щоб вони стали свідками складання адміністрацією в\’язниці чергового фальшивого \”відмовного\” акту про начебто небажання лідера опозиції їхати до суду в Київ, де відбуватимуться слідчі дії з допиту свідків у «справі Щербаня».

Попередня

Події на Банковій 4 квітня містять ознаки захоплення державної влади – звернення опозиції до Генпрокурора

Наступна

Захист вимагає звільнити Юлію Тимошенко