[an error occurred while processing the directive]

Юлія Тимошенко: Леді Маргарет називали «залізною леді», але в неї було велике серце

З глибоким жалем дізналася про те, що з життя пішла видатна постать сучасності Леді Маргарет Тетчер.

\"\"

Сумую разом з народом Великобританії, рідними та близькими  цієї непересічної людини.

Леді Маргарет називали «залізною леді», але в неї було велике серце.

Про неї казали «залізна» через принциповість, міцний характер та цілеспрямованість, хоча разом з цим колишній прем‘єр-міністр Великобританії була великим гуманістом і людиною, для якої власний народ та власна країна були понад усе.

Для  мене, як і для багатьох людей, Маргарет Тетчер стала вчителем, бо не на словах, а на власному прикладі щодня демонструвала, яким має бути справжній лідер та справжній політик.

Такі люди, як Леді Маргарет, народжуються раз на століття і є великим щастям для країни та народу, яким вони присвячують своє життя.

Я шкодую, що не можу провести її в останній шлях і схиляю голову перед Леді Маргарет Тетчер  – найвідомішою жінкою сучасності. Між тим, мені пощастило, бо я мала честь бути знайомою з нею, спілкуватися з нею. Скажу відверто, що кількагодинна зустріч дала мені більше, аніж кілька років власного досвіду, бо за цей час моя віра в правильність власного шляху стала ще міцнішою. Спілкуючись з колишнім прем‘єром Великобританії,  я знову і знову пересвідчувалася, що служіння народові та країні – найпочесніша місія, і нести її може лише людина із шляхетним серцем.

Леді Маргарет, Ви прийшли в цей світ, що зробити його трошки кращим, і щоденно, до останньої хвилини свого життя, доводили це. Такою мудрою, принциповою, професійною і людяною я запам‘ятала Вас назавжди. Такою Ви залишаєтесь у моєму серці.

Вас, Леді Маргарет,  нам буде не вистачати…

Шкода, що життя на Землі нетривале, однак Ви будете жити вічно, бо мільйони людей в світі пам‘ятатимуть про Вас.

Юлія Тимошенко.

[an error occurred while processing the directive]