[an error occurred while processing the directive]

Володимир Бойко: «Іноді, щоб вирішити проблему, просто потрібно її побачити»

Медичні заклади в Україні, а зокрема і на Тернопільщині як і медична галузи вцілому мають безліч проблем. Є проблеми масштабні, системні, що під силу вирішити завдяки грамотній роботі Уряду та Президента, а є проблеми дрібні та побутові, які не складно вирішити одній людині, але людині небайдужій.

Сьогодні, 9 квітня за кошт народного депутата України, першого заступника голови ТОО ВО «Батьківщина» Володимира Бойка було придбано 10 нових, зручних крісел до Тернопільської обласної дитячої лікарні.

Від імені народного депутата крісла передав голова Тернопільської обласної молодіжної організації ВМГО «Батьківщина молода» Ігор Дмитерко.

\"\"

Крісла передані професору, доценту кафедри педіатрії з дитячою хірургією №1, кандидату медичних наук Лободі Валентині Федорівній. Нові крісла займатимуть місце старих, яким вже було більше 20-ти років, і вони, фактично, розліталися під вагою частих відвідувачів. 

«Іноді, щоб вирішити проблему, просто потрібно її побачити. Так і в цьому випадку, побачивши старі крісла у кабінеті високопрофесійного фахівця, я зрозумів, що не завадить стороння допомога», – прокоментував Володимир Бойко.

\"\"

Валентина Федорівна була відверто рада несподіваному подарункові та передала слова вдячності народному депутатові.

[an error occurred while processing the directive]