[an error occurred while processing the directive]

Внаслідок депутатського запиту народних депутатів від «Батьківщини», проблеми освітян Тернопільщини є почутими

Реагуючи на депутатський запит народний депутатів України Василя Деревляного, Володимира Бойка та Михайла Апостола, озвучений у стінах парламенту 22 березня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Документ прийнятий 27 березня.

За інформацією Мінфіну, на 2013 рік видатки за галуззю «Освіта» для Тернопільської області враховані в обсязі 1711,4 млн. гривень, що на 104,4 млн. гривень, або на 6,5% більше ніж у 2012 році. Перерахунок заробітних плат, згідно нової тарифної сітки, працівникам установ та закладів бюджетної сфери розпочато з 1 січня 2013 року. Про це йдеться у відповіді Кабінету Міністрів України, адресованій днями народному депутатові України Василеві Деревляному.

Варто нагадати, що  у депутатському запиті, який  22 березня був озвучений в Верховній Раді йшлося про необхідність прийняття невідкладних заходів для недопущення порушення гарантованих державою трудових та соціально-економічних прав працівників установ та закладів освіти Тернопільської області. Мова йшла про забезпечення надання законодавчих пільг освітянам, які не були враховані з початку 2013 року. Даний документ, після зачитання у парламенті, був переданий для розгляду і вирішення проблемних питань по суті Прем’єр-міністру України. 

 

До вашої уваги копія відповіді Кабміну у повному обсязі:

 

\"\"

\"\"

\"\"

[an error occurred while processing the directive]