• 8 Березня, 2021

Відео пенітенціарної служби доводить, що влада розповсюджує неправду щодо Юлії Тимошенко, – прес-служба «Батьківщини»

Прес-служба Державної пенітенціарної служби зробила МОЗ погану послугу, бо оприлюднивши відео так званого «спеціального приміщення для відеоконференції», тюремники тим самим спростували заяву «медиків Банкової» про те, що лідер опозиції Юлія Тимошенко вже начебто одужала та не потребує стаціонарного лікування.
Про це йдеться у заяві прес-служби партії «Батьківщина».

«Брехню важко сховати. Оприлюднене сьогодні прес-службою пенітенціарної служби відео «приміщення для відеоконференцій» свідчить, що МОЗ вчора розповсюдило неправдиву інформацію щодо стану здоров‘я Юлії Тимошенко. На першому плані  цього відео всі можуть побачити медичне ліжко, біля якого розташований мікрофон на стійці. Це є доказом того, що стан здоров‘я Юлії Тимошенко не покращився, що вимушені визнати навіть тюремники. Прес-служба пенітенціарної служби заявила, що медичне обладнання у кімнаті лише для того, «щоб не нашкодити здоров‘ю Юлії Тимошенко переїздом», тоді про яке «покращення стану здоров‘я та завершення лікування» вчора заявляв МОЗ?»,- йдеться у заяві прес-служби партії.
 
У партії «Батьківщина» підкреслюють, що «розповсюджуючи неправду, влада наступним своїм кроком себе викриває».
 
У заяві також зазначається, що ані Юлія Тимошенко, ані її захисники так і не отримали копії протоколів допита свідка ГПУ Петра Кириченка, якого сьогодні мають допитувати о 16.00 у приміщенні Апеляційного суду м. Києва у режимі відеоконференції.
 
«Дії ГПУ з ненадання протоколів є порушенням вимог ст.221 КПК, ст. 6 Європейської конвенції прав людини та базових засад ведення кримінального процесу. До допитів усіх попередніх свідків захисники лідера опозиції Юлії Тимошенко, хоч і з запізненням, але все ж таки отримували копії протоколів», – наголошують у партії.
 
«Прокуратура буде намагатися довести, що «свідок» Кириченко є надійним свідком, оскільки він десять років тому давав показання в американському суді. Не будемо оцінювати правдивість чи неправдивість показів Кириченка в американському суді десять років тому, однак підкреслюємо, що тоді він взагалі жодного слова не сказав про справу Щербаня», – зазначає прес-служба.
 
У «Батьківщині» нагадали, що «вигадка про Юлію Тимошенко з‘явилася наприкінці 2011 року, коли під тиском ГПУ, рятуючи онкохвору дружину Ізабеллу Кириченко, яку два місяці утримували у Лук’янівському СІЗО, Петро Кириченко погодився на співпрацю з Генпрокуратурою».
 
«За цю «послугу» владі в реалізації плану з довічного ув‘язнення Юлії Тимошенко через сфабриковану справу Кириченко отримав гарну винагороду – йому повернули майно, яке десятки років було арештоване ГПУ, банківські рахунки розблокували, а кримінальні справи проти нього та його дружини закрили», – йдеться у заяві.
 
У прес-службі заявляють: «навіть якщо припустити, що десять років тому Петро Кириченко давав покази в американському суді в адекватному стані, це не означає, що сьогодні, після всіх подій 2011-2012 років, є хоча б найменші підстави довіряти цьому свідку».

Read Previous

Юлія Тимошенко: Кириченка примусили дати неправдиві свідчення

Read Next

Володимир Бойко відгукнувся на прохання жителів Бережанщини