[an error occurred while processing the directive]

Юлія Тимошенко: Європейський суд фактично визнав мене політв‘язнем і цей «статус» для мене дорожче будь-яких фальшивих титулів та нагород

Я щаслива, що Європейський суд з прав людини – єдиний в українських реаліях суд правди і справедливості – визнав незаконними мій арешт та утримання під вартою.

Я щаслива, що сьогодні усунуті всі потоки бруду та чорної неправди, у яких, впродовж кількох років, влада топила мене. Я щаслива, що нейтралізовано всі спроби українського режиму знищити мене як людину та прибрати з життя як політика.
 
Політична мотивація мого арешту, яку визнав Європейський суд з прав людини, доводить, що всі інші кримінальні справи проти мене, заяви прокурорів та абсурдні обвинувачення – незаконні, неправдиві і несправедливі.
 
Позбавлення мене волі – особистий злочин Віктора Януковича, бо кожен знає, що команду чинити наді мною беззаконня та насилля давав персонально він.
 
Європейський суд з прав людини, підтвердивши по відношенню до мене порушення 18 статті «Конвенції з захисту прав та основоположних свобод людини», фактично визнав мене політичним в‘язнем. В Україні, на жаль, глибокі традиції політичних переслідувань.
 
Моя країна жила та продовжує жити у часи, коли патріотам знаходиться місто лише у в‘язниці.
 
Свого часу це звання  – «політв‘язень»  – носили справжні Герої України – В‘ячеслав Чорновіл, Левко Лук‘яненко, Михайло Горинь та багато інших, хто не скорився, не зламався, не продався і не зрадив. Такий «статус» для мене  – цінніший та найдорожчий за будь-які фальшиві титули та нагороди.
 
Не знаю, як вчинить Віктор Янукович після цього рішення. Скоріш за все, що ніяк.
 
Але після рішення Європейського суду я вже морально вільна. Вільна, незважаючи на всі їхні грати, камери, мури, паркани і затоновані вікна.
 
Тепер тільки питання  часу, коли я зроблю крок за межі в‘язниці.
 
Сьогодні я відчуваю всю повноту щастя людини, яка здобула політичну та юридичну реабілітацію. Дякую всім, хто зробив це можливим.
 
І ще  про одне. За формальними юридичними традиціями мій процес називають «Тимошенко проти України». Це  – невірно. Я проти тих, хто сьогодні знущається над моєю Україною, принижує її, для кого вона чужа та непотрібна. З ними я боролася та буду боротися до перемоги. Я якраз проти них. Я – за Україну!
 
Юлія Тимошенко,
лікарня «Укрзалізниці».
Харків

30.04.2013 р.

[an error occurred while processing the directive]