• 13 Квітня, 2021

У ключового свідка ГПУ немає жодного доказу проти Юлії Тимошенко, – Сергій Власенко

Захисники Юлії Тимошенко наголошують, що у свідка Генеральної прокуратури у «справі Щербаня» Петра Кириченка, якого сьогодні допитували у режимі відеоконференції, немає жодного доказу проти Юлії Тимошенко.
Про це заявив на брифінгу після допиту захисник Сергій Власенко.

«Відповідаючи на запитання, чи є в нього (Кириченка) докази причетності Юлії Тимошенко до трагічний подій, пов’язаних із загибеллю Євгена Щербаня, свідок Кириченко заявив: «Ні, в мене таких доказів немає», – сказав Власенко.
 
«Відповідаючи на запитання захисту, чи є у свідка Кириченка будь-які реальні документальні докази знайомства Юлії Тимошенко з кримінальним авторитетом Матросом (Мільченком), свідок чітко сказав: «Ні», – зазначив захисник.
 
«Відповідаючи на питання, чи є у нього будь-які докази, що Юлія Тимошенко санкціонувала будь-які перерахування коштів на рахунок підконтрольної йому (Кириченку) компанії «Орфін», свідок Кириченко чітко сказав, що у нього таких доказів немає», – сказав Сергій Власенко.
 
«Відповідаючи на запитання захисту, з якого рахунку перераховували кошти Мільченку, свідок Кириченко зазначив, що з рахунку підконтрольної йому компанії «Орфін», – підкреслив він.
 
«Відповідаючи на питання захисту, хто познайомив, хто проводив переговори з Мільченком щодо замовлення вбивства Євгена Щербаня, Кириченко чітко відповів: «Я проводив», – сказав захисник.
 
«На питання захисту, хто проводив розрахунки, хто передавав особисто Мільченку 500 тисяч доларів, Кириченко чітко сказав, що це зробив він», – зазначив Власенко.
 
«А далі висновки робіть самі», – резюмував захисник Юлії Тимошенко.

Попередня

Влада намагається зірвати акцію «Вставай, Україно!» в Києві 18 травня

Наступна

Олександр Турчинов: Мітинг опозиції в суботу відбудеться за запланованим сценарієм