[an error occurred while processing the directive]

Депутати від опозиції зустрілися з керівником МВС

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко каже, що злочинці, які напали на журналістів, переховуються, і не зміг відповісти, звідки в центрі Києва взявся БТР.

Таку інформацію вчора під час зустрічі з керівником МВС отримали народні депутати з опозиції. У зустрічі взяли участь члени фракції \”Батьківщина\” Арсен Аваков, Леонід Ємець, депутат фракції \”Удар\” Ірина Геращенко та журналіст Вікторія Сюмар.
 
Міністр повідомив опозиціонерам, що особи, які били журналістку Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя, встановлені і дійсно є членами бійцівського клубу, при цьому обоє – і Титушко, і Бойко – наразі зникли з постійного місця проживання.
 
Захарченко заявив, що його відомство перевіряє приналежність хуліганів до «молодіжки» Партії регіонів.
 
За словами народного депутата Леоніда Ємця, міністр підтвердив готовність прозвітувати у парламенті «у разі, якщо ВР за це проголосує», а також поінформував про початок службового розслідування щодо бездіяльності міліції.
 
Також Ємець повідомив, що міністр не зміг відповісти на запитання, як військова техніка – БТР без номерних знаків, – опинилася в самому центрі міста та проїхала через всі кордони міліції.

[an error occurred while processing the directive]