• 14 Квітня, 2021

Олександр Турчинов: Уряд Януковича-Азарова – це команда, яка працює на викачування бюджетних коштів

Відсутність програми Кабінету міністрів, яка за законом повинна бути представлена у парламенті, свідчить про те, що уряд не розуміє основних пріоритетів і завдань на шляху розвитку країни.
Про це сьогодні в коментарі журналістам сказав народний депутат, Голова Політради Об\’єднаної опозиції \”Батьківщина\” Олександр Турчинов.

Він нагадав, що відповідно до українського законодавства та конституційних вимог, уряд протягом місяця після формування повинен внести до парламенту програму своєї діяльності.
 
\”Ви бачите, скільки вже пройшло часу, скільки працює уряд. До речі, минулий уряд Азарова також працював без програми\”, – зазначив Турчинов.
 
За його словами, це означає одне – уряд Януковича-Азарова не розуміє, у якому напрямку просуватись, \”не розуміє основних пріоритетів і завдань на шляху розвитку країни\”.
 
\”Саме тому вони працюють як команда по викачуванню бюджетних коштів\”, – наголосив народний депутат.
 
\”Зрозуміло, що таку програму вони подати не можуть, а реальної програми виходу з кризи, реальної програми реформування економіки, європейської інтеграції у цього уряду просто немає\”, – резюмував Олександр Турчинов.

Попередня

Газопостачання Кременецького району відбувається в позаправовому полі і в будь-який час може бути припинено. ДОКУМЕНТ

Наступна

Посли ЄС та США: Юлія Тимошенко – сильна людина