[an error occurred while processing the directive]

Володимир Бойко переконаний, що українці відстоять право на чесну владу

Про роботу на окрузі, звільнення Юлії Тимошенко, а також політичну ситуацію в Україні та на Тернопільщині вчора, 29 травня в ефірі ТТБ говорив народний депутат України, перший заступник голови ТОО ВО «Батьківщина» Володимир Бойко.

\"\"

Народний депутат розповів про зустрічі з виборцями – жителями Тернопільщини, які він проводить регулярно у міжсесійний період.

«Згідно встановленого графіку, цей тиждень відведений для роботи на округах. Згідно тих доручень, які мені давали виборці, я відпрацьовую цей графік. Від понеділка до середи я провів зустрічі з громадянами у 16 сільських радах Тернопільського району, поспілкувався з понад сотнею місцевих жителів», – розповів Володимир Бойко.

За його словами, люди часто вражені від таких зустрічей, адже звикли, що народні обранці приїжджають тільки перед виборами, і лише тоді цікавляться їх проблемами.

«Приїхати в даний час, щоб побачити реальне життя, спробувати вирішити людські проблеми чомусь не наважується ніхто. Але я можу наголосити, що за цей піврічний період побував у більш ніж 70 сільрадах і зустрівся з дуже великою кількістю людей», – підкреслив народний депутат.

Політик зазначив, що проблемні питання, які піднімають люди практично одинакові у різних районах Тернопільщини.

«Людей відверто обурює стан доріг. Мабуть, ті два відсотки що за даними Уряду ще не відремонтовані, знаходяться в нашій області. Це і проблемні питання об’єктів соціальної сфери, адже під гарним словом оптимізація сьогодні йде мова про ліквідацію навчальних закладів. Це і відносини з великими підприємцями-землевласниками, фермерами. Для прикладу, у Смиківцях люди не можуть скористатися дорогою загального користування через те, що місцевий фермер поставив там шлагбаум – вирішив, що тільки він там може їздити. Люди акцентують увагу на багатьох інших питаннях – соціальних, особистих, політичних. Громадяни відверто переймаються майбутнім, адже переконані, що чинна влада не веде Україну тим курсом, яким повинна вести, яким обіцяла. Людей турбують політичні репресії. Всі розуміють, що справа Юлія Тимошенко є політично вмотивованою, тому чекають на її звільнення. Українці знають і вірять, що тільки вона (Тимошенко) зможе очолити громадянський спротив, повести за собою людей і змінити цю владу», – наголосив народний депутат.

Він також зазначив, що за всіма заявами громадян він та його помічники готують депутатські звернення, які направляють до відповідних державних органів та установ для вирішення проблем людей.

Повертаючись до проблеми так званої оптимізації соціальних закладів краю, Володимир Богданович вислови своє негативне ставлення до подібних процесів.

«Я вкотре наголошую, що позиція партії «Батьківщина», моя позиція полягає в тому, що держава має працювати не в напрямку ліквідації – закриття бібліотек, шкіл, лікарень, ФАПів та абмулаторій, а над покращенням їх матеріального стану та методичної бази. Для прикладу, внаслідок реформи влади з оптимізації навчальних закладів, діти – школярі з села Романівка до школи змушені ходити у сусіднє село Ангелівку через трасу міжнародного значення. Чим можна виправдати такий щоденний ризик дитини?», – обурюється  опозиційний політик.

За його словами, реформа влади не обмежується ліквідацією соціальних закладів, які після закриття стають приреченими на руйнацію.

«Я особисто побачив декілька шкіл на Тернопільщині, які заросли кущами та бурянами, де руйнують дахи та стіни без належної підтримки. Якщо сьогодні цю школу закрили, бо там навчалося лише 9-11 школярів, то зараз підростає понад двадцять та більше діток, яких чекає школа за декілька кілометрів у сусідньому селі, бо рідна школа занедбана владою. Вчителі та лікарі втрачають роботу. Але на цьому режим не зупиняється. У Козівському районі вчителям зняли надбавки, не пояснивши нікому нічого. В людей виникає питання, де їхні гроші, сплачені у вигляді зборів, податків? Всі ці кошти, що мали б йти на соціальні потреби, ремонти доріг – йдуть у кишені обраних, повірте, не найбільше потребуючих людей», – підкреслив Володимир Бойко.

Політик висловив своє обурення збільшенням видатків на утримання силових органів, які сьогодні виконують вказівки влади та працюють проти українців.

«Я вважаю, що правоохоронці, що б’ють невинних людей, фальсифікують проти них справи, що забороняють мітинги – не заслуговують на таке фінансування. Ці кошти, краще було б направити на розвиток українського села, інші соціально-необхідні програми», – висловив переконання депутат.

Він нагадав, що в передвиборчій програмі партії «Батьківщина» є чимало простих та доступних пунктів для вирішення наболілих проблем українців. Оскільки партія знаходиться в опозиції, не може реалізувати свої задуми. Тим не менше, за словами Володимира Бойка, робота у парламенті триває.

«Передусім, нам вдалося зупинити це шаленне кнопкодавство, змусити депутатів ходити на пленарні засідання. Шляхом чесного голосування, іноді, шляхом блокування трибуни нам вдається не допустити прийняття лобістських та антисоціальних, антинародних законопроектів», – прокоментував політик.

Володимир Бойко наголосив на важливості тих мітингів та масових акцій протесту, що гуртують людей по всій Україні.

«Як учасник акції, 18 травня у Києві я хочу наголосити на важливості навіть не того, про що говорили лідери опозиції, а на тій масштабності та на тих настроях, з якими прийшли та приїхали десятки тисяч українців на цей мітинг. Там були люди, які готові заходити до Кабміну, до Адміністрації Президента і вийти звідти, коли прийде чесна влада», – переконаний народний депутат.

 «Ми сьогодні працюємо не тільки у парламенті та на своїх округах, ми їдемо на Схід до Луганська, Донецька, щоб там підтримувати опозицію, щоб розповідати людям правду про злочинну владу та про наші подальші спільні дії для повалення цього режиму», – резюмував Володимир Бойко.

 

[an error occurred while processing the directive]